-
SL: 578-393-4937
-
HR: 578-393-4937
DS3 MAT
10.218.10
1,38 €
Zalihe: 2.995
Lager
Informacije
Logistika
Otisci
| Boja | Cijena | Lager | Zatvoren | Dolazak |
|---|---|---|---|---|
| 1,38 € | 2.995 | 0 | ||
| 1,38 € | 1.496 | 0 | ||
| 1,38 € | 5.894 | 0 |
Lager
| Boja | Cijena | Lager | Zatvoren | Dolazak |
|---|---|---|---|---|
| 1,38 € | 2.995 | 0 | ||
| 1,38 € | 1.496 | 0 | ||
| 1,38 € | 5.894 | 0 |
Informacije
| Šifra | 10.218.10 |
| Model | DS3 MAT |
| Marka | PRODIR |
| Boja | Crna |
| Dimenzija | Ø 1 x 13.8 cm |
| Paket | 1000/100 |
| Neto težina | 0.01 kg |
| Tisak | Digitalni tisak, Tampon |
| Materijal | Plastika |
| Vrsta proizvoda | Kemijska |
| Tema | Proizvedeno u Švajcarskoj |
| Crtični kod | 8605073873203 |
Logistika
| Komadi po kartonu | 500 |
| Kartonske dimenzije | 0.48 x 0.4 x 0.1 m |
| Kartonska bruto težina | 7.52 kg |
| Kartonski volumen | 0.019 m3 |
| Zemlja podrijetla | Švicarska |
| HS kod | 960810920000 |
Otisci
| Preporučena vrsta ispisa | Digitalni tisak, Tampon |
| Preporučena dimenzija štampe | 4 × 0.7 cm |
*Troškovi prevoza nisu uključeni u cenu




