CLASSIC NATURE
Kišobran s automatskim otvaranjem
40.083.10
15,54 €
Sklopivi kišobran s automatskim otvaranjem i ručnim zatvaranjem
Sklopivi vjetrootporni kišobran s automatskim otvaranjem i zatvaranjem, dizajniran kao premium promotivni proizvod za poslovne korisnike koji cijene naprednu funkcionalnost, pouzdanost i moderan dizajn. Izrađen od visokokvalitetne 300T pongee tkanine s visokom razinom vodoodbojnosti, s fiberglasnom (FRP) šipkom i rebrima koja osiguravaju otpornost na vjetar i dugotrajne performanse. Patentirana karabiner ručka sa soft touch završnom obradom omogućuje praktično nošenje i kačenje, dodatno naglašavajući poslovno orijentiran premium karakter modela. S velikim 27" krovom, inovativnim značajkama i vrhunskom kvalitetom, INFINITY MAX pozicioniran je kao premium poslovni kišobran za ekskluzivne promotivne kampanje i brendiranje.
Ključne značajke:
Sklopivi kišobran s automatskim otvaranjem i zatvaranjem • Vjetroottporni kišobran • 27" kišobran • 8 rebara • Materijal: 300T pongee • Vodoodbojnost razine 5 • Fiberglasna šipka i rebra (FRP) • Ručka sa soft touch obradom i patentiranim karabinerom • Futrola od istog materijala • Premium poslovni stil • Prikladno za brendiranje
Zalihe: 0
Dolazak:
3.000 - 18.07.26
| Boja | Cijena | Lager | Zatvoren | Dolazak |
|---|---|---|---|---|
| 15,54 € | 0 | 0 | 3.00018.07.26 | |
| 15,54 € | 0 | 0 | 1.00018.07.26 | |
| 15,54 € | 0 | 0 | 2.50018.07.26 | |
| 15,54 € | 0 | 0 | 1.00018.07.26 |
| Boja | Cijena | Lager | Zatvoren | Dolazak |
|---|---|---|---|---|
| 15,54 € | 0 | 0 | 3.00018.07.26 | |
| 15,54 € | 0 | 0 | 1.00018.07.26 | |
| 15,54 € | 0 | 0 | 2.50018.07.26 | |
| 15,54 € | 0 | 0 | 1.00018.07.26 |
| Šifra | 40.083.10 |
| Model | INFINITY MAX |
| Opis | Sklopivi vjetrootporni kišobran s automatskim otvaranjem i zatvaranjem, dizajniran kao premium promotivni proizvod za poslovne korisnike koji cijene naprednu funkcionalnost, pouzdanost i moderan dizajn. Izrađen od visokokvalitetne 300T pongee tkanine s visokom razinom vodoodbojnosti, s fiberglasnom (FRP) šipkom i rebrima koja osiguravaju otpornost na vjetar i dugotrajne performanse. Patentirana karabiner ručka sa soft touch završnom obradom omogućuje praktično nošenje i kačenje, dodatno naglašavajući poslovno orijentiran premium karakter modela. S velikim 27" krovom, inovativnim značajkama i vrhunskom kvalitetom, INFINITY MAX pozicioniran je kao premium poslovni kišobran za ekskluzivne promotivne kampanje i brendiranje. Ključne značajke: Sklopivi kišobran s automatskim otvaranjem i zatvaranjem • Vjetroottporni kišobran • 27" kišobran • 8 rebara • Materijal: 300T pongee • Vodoodbojnost razine 5 • Fiberglasna šipka i rebra (FRP) • Ručka sa soft touch obradom i patentiranim karabinerom • Futrola od istog materijala • Premium poslovni stil • Prikladno za brendiranje |
| Marka | CASTELLI |
| Boja | Crna |
| Paket | 20/1/1 |
| Neto težina | 0.00 kg |
| Materijal | Sirova svila |
| Performanse | Vodootporno, Otporno na vjetar |
| Crtični kod | 8605073877980 |
| Komadi po kartonu | 20 |
| Kartonske dimenzije | 0 x 0 x 0 m |
| Kartonska bruto težina | 0.00 kg |
| Kartonski volumen | 0.000 m3 |
| Zemlja podrijetla | Kina |
| HS kod | 660199200000 |
| Preporučena vrsta ispisa |