VEGA
Metalna kemijska olovka sa papirnatom etui
11.056.10
0,312 €
Metalna kemijska olovka
Kemijska olovka TITANIUM jedan je od najtraženijih promotivnih modela od aluminija, poznat po izvrsnom omjeru kvalitete i cijene te dugogodišnjoj popularnosti u ponudi. Izrađena od kvalitetnog aluminija, soft touch tijelo osigurava udobno i sigurno držanje tijekom svakodnevne uporabe. TC kuglica debljine 0,7 mm pruža glatko i ujednačeno pisanje uz plavu tintu koja zadovoljava standardne poslovne potrebe. Mat završna obrada daje moderan i profesionalan izgled, dok sivi detalji pridonose sofisticiranom dojmu. Dostupna u širokom rasponu boja, model TITANIUM idealan je izbor za promotivne kampanje, poslovne poklone i masovno brendiranje s premium karakterom.
Ključne značajke:
Kemijska olovka • Materijal: aluminij • Soft touch tijelo • 0,7 mm TC kuglica • Plava tinta • Mat završna obrada • Širok raspon boja • Jedan od najtraženijih modela • Izvrstan omjer kvalitete i cijene • Idealna za poslovnu i promotivnu uporabu
Zalihe: 18.940
Dolazak:
80.000 - 06.05.26
120.000 - 10.07.26
| Boja | Cijena | Lager | Zatvoren | Dolazak |
|---|---|---|---|---|
| 0,312 € | 18.940 | 0 | 80.00006.05.26 120.00010.07.26 | |
| 0,312 € | 42 | 0 | 60.00006.05.26 | |
| 0,312 € | 23.677 | 0 | 130.00006.05.26 | |
| 0,312 € | 14.379 | 0 | 100.00006.05.26 | |
| 0,312 € | 19.731 | 0 | 30.00006.05.26 | |
| 0,312 € | 6.879 | 0 | 40.00006.05.26 | |
| 0,312 € | 0 | 0 | 100.00006.05.26 | |
| 0,312 € | 29.482 | 0 | 20.00006.05.26 | |
| 0,312 € | 30.938 | 0 | 20.00006.05.26 | |
| 0,312 € | 2.972 | 0 | 40.00006.05.26 | |
| 0,312 € | 15.185 | 0 | 20.00006.05.26 | |
| 0,312 € | 16.076 | 0 | 20.00006.05.26 | |
| 0,312 € | 28.431 | 0 | 50027.04.26 | |
| 0,312 € | 26.398 | 0 | ||
| 0,312 € | 28.879 | 0 | ||
| 0,312 € | 0 | 0 | 100.00006.05.26 |
| Boja | Cijena | Lager | Zatvoren | Dolazak |
|---|---|---|---|---|
| 0,312 € | 18.940 | 0 | 80.00006.05.26 120.00010.07.26 | |
| 0,312 € | 42 | 0 | 60.00006.05.26 | |
| 0,312 € | 23.677 | 0 | 130.00006.05.26 | |
| 0,312 € | 14.379 | 0 | 100.00006.05.26 | |
| 0,312 € | 19.731 | 0 | 30.00006.05.26 | |
| 0,312 € | 6.879 | 0 | 40.00006.05.26 | |
| 0,312 € | 0 | 0 | 100.00006.05.26 | |
| 0,312 € | 29.482 | 0 | 20.00006.05.26 | |
| 0,312 € | 30.938 | 0 | 20.00006.05.26 | |
| 0,312 € | 2.972 | 0 | 40.00006.05.26 | |
| 0,312 € | 15.185 | 0 | 20.00006.05.26 | |
| 0,312 € | 16.076 | 0 | 20.00006.05.26 | |
| 0,312 € | 28.431 | 0 | 50027.04.26 | |
| 0,312 € | 26.398 | 0 | ||
| 0,312 € | 28.879 | 0 | ||
| 0,312 € | 0 | 0 | 100.00006.05.26 |
| Šifra | 11.056.10 |
| Model | TITANIUM |
| Opis | Kemijska olovka TITANIUM jedan je od najtraženijih promotivnih modela od aluminija, poznat po izvrsnom omjeru kvalitete i cijene te dugogodišnjoj popularnosti u ponudi. Izrađena od kvalitetnog aluminija, soft touch tijelo osigurava udobno i sigurno držanje tijekom svakodnevne uporabe. TC kuglica debljine 0,7 mm pruža glatko i ujednačeno pisanje uz plavu tintu koja zadovoljava standardne poslovne potrebe. Mat završna obrada daje moderan i profesionalan izgled, dok sivi detalji pridonose sofisticiranom dojmu. Dostupna u širokom rasponu boja, model TITANIUM idealan je izbor za promotivne kampanje, poslovne poklone i masovno brendiranje s premium karakterom. Ključne značajke: Kemijska olovka • Materijal: aluminij • Soft touch tijelo • 0,7 mm TC kuglica • Plava tinta • Mat završna obrada • Širok raspon boja • Jedan od najtraženijih modela • Izvrstan omjer kvalitete i cijene • Idealna za poslovnu i promotivnu uporabu |
| Boja | Crna |
| Dimenzija | Ø 1 x 13.5cm |
| Paket | 600/50 |
| Neto težina | 0.02 kg |
| Tisak | Digitalni tisak, Laser |
| Dodatna oprema | Gumirana površina |
| Materijal | Aluminij |
| Vrsta proizvoda | Kemijska |
| Kolekcija | TITAN |
| Crtični kod | 8605025691923 |
| Komadi po kartonu | 500 |
| Kartonske dimenzije | 0.36 x 0.29 x 0.15 m |
| Kartonska bruto težina | 9.56 kg |
| Kartonski volumen | 0.016 m3 |
| Zemlja podrijetla | Kina |
| HS kod | 960810920000 |
| Preporučena vrsta ispisa | Digitalni tisak, Laser |
| Preporučena dimenzija štampe | 4 x 0.5 cm |