HORNET
Privezek za ključe, odpirač za steklenice, karabin in baterijska svetilka
33.074.30
0,66 €
Privezek za ključe z antistres izdelkom
Večfunkcionalen obesek za ključe, oblikovan v obliki srca, izdelan iz mehke poliuretanske pene. Prijeten na dotik, ga je mogoče uporabiti tudi kot antistresni artikel zahvaljujoč lastnostim materiala. Združuje praktično in čustveno vrednost, kar ga naredi primernega za promocijske kampanje in darila.
Ključne lastnosti:
Obesek za ključe • Poliuretanska pena • Oblika srca • Mehek in prijeten na dotik • Antistresna funkcija • Večfunkcionalna uporaba • Primeren za promocijsko uporabo
Zaloge: 25.079
Prihod:
500 - 15.05.26
| Barva | Cena | Zaloga | Rezervirano | Prihod |
|---|---|---|---|---|
| 0,66 € | 25.079 | 0 | 50015.05.26 |
| Barva | Cena | Zaloga | Rezervirano | Prihod |
|---|---|---|---|---|
| 0,66 € | 25.079 | 0 | 50015.05.26 |
| Koda | 33.074.30 |
| Model | HEART MINI |
| Opis | Večfunkcionalen obesek za ključe, oblikovan v obliki srca, izdelan iz mehke poliuretanske pene. Prijeten na dotik, ga je mogoče uporabiti tudi kot antistresni artikel zahvaljujoč lastnostim materiala. Združuje praktično in čustveno vrednost, kar ga naredi primernega za promocijske kampanje in darila. Ključne lastnosti: Obesek za ključe • Poliuretanska pena • Oblika srca • Mehek in prijeten na dotik • Antistresna funkcija • Večfunkcionalna uporaba • Primeren za promocijsko uporabo |
| Barva | Rdeča |
| Dimenzija | 4.5 x 4.3 x 3.2 cm |
| Paket | 500/50 |
| Neto teža | 0.01 kg |
| Tisk | Tampon |
| Material | Poliuretan |
| Črtna koda | 8605025610412 |
| Kosi na škatlo | 500 |
| Dimenzije škatle | 0.37 x 0.27 x 0.43 m |
| Škatla bruto teža | 6.20 kg |
| Prostornina škatle | 0.043 m3 |
| Država porekla | Kitajska |
| Oznaka HS | 732620009000 |
| Priporočena vrsta tiska | Tampon |
| Priporočena velikost tiskanja | 2 x 1 cm |