INOX R
Privezek za ključe
33.141.10
0,588 €
Privezek za ključe
Kovinski obesek za ključe s plastičnim vložkom na sredini, oblikovan v prepoznavni obliki hiše. Njegov preprost in eleganten dizajn v kombinaciji s simboliko doma, varnosti in pripadnosti ga naredi primernega za promocijsko in poslovno uporabo. Barvni plastični vložek služi kot vizualni poudarek.
Ključne lastnosti:
Obesek za ključe • Kovina-plastika-kovina • Oblika hiše • Osrednji plastični vložek • Simboličen dizajn • Preprosta eleganca • Primeren za promocijsko uporabo
Zaloge: 4.621
| Barva | Cena | Zaloga | Rezervirano | Prihod |
|---|---|---|---|---|
| 0,588 € | 4.621 | 0 | ||
| 0,588 € | 1.270 | 0 | ||
| 0,588 € | 4.143 | 0 | ||
| 0,588 € | 9.687 | 0 |
| Barva | Cena | Zaloga | Rezervirano | Prihod |
|---|---|---|---|---|
| 0,588 € | 4.621 | 0 | ||
| 0,588 € | 1.270 | 0 | ||
| 0,588 € | 4.143 | 0 | ||
| 0,588 € | 9.687 | 0 |
| Koda | 33.141.10 |
| Model | HUS |
| Opis | Kovinski obesek za ključe s plastičnim vložkom na sredini, oblikovan v prepoznavni obliki hiše. Njegov preprost in eleganten dizajn v kombinaciji s simboliko doma, varnosti in pripadnosti ga naredi primernega za promocijsko in poslovno uporabo. Barvni plastični vložek služi kot vizualni poudarek. Ključne lastnosti: Obesek za ključe • Kovina-plastika-kovina • Oblika hiše • Osrednji plastični vložek • Simboličen dizajn • Preprosta eleganca • Primeren za promocijsko uporabo |
| Barva | Črna |
| Dimenzija | 4.2 x 3.7 x 0.4 cm |
| Paket | 500/50 |
| Neto teža | 0.02 kg |
| Tisk | Laser |
| Material | Plastika, Kovina |
| Črtna koda | 8605025679174 |
| Kosi na škatlo | 200 |
| Dimenzije škatle | 0.32 x 0.31 x 0.12 m |
| Škatla bruto teža | 3.88 kg |
| Prostornina škatle | 0.012 m3 |
| Država porekla | Kitajska |
| Oznaka HS | 732620009000 |
| Priporočena vrsta tiska | Laser |
| Priporočena velikost tiskanja | 2 x 1.5 cm |