PIGMENT MINI
HB leseni svinčnik z radirko
11.093.10
0,588 €
Kovinski "touch" kemični svinčnik
Kemični svinčnik RUBY je eleganten promocijski model iz aluminija, ki združuje moderno oblikovanje, udobje pisanja in funkcionalnost, prilagojeno digitalnemu okolju. Telo Soft touch zagotavlja varen in prijeten prijem, 0,7 mm TC kroglica pa zagotavlja gladko in natančno pisanje z modrim črnilom, primernim za standardne poslovne potrebe. Konica za zaslone na dotik omogoča udobno uporabo na pametnih telefonih in tabličnih računalnikih. Matirana površina v kombinaciji s sijočimi detajli ustvari sofisticiran in profesionalen videz, široka barvna paleta pa ga dela primernega za različne promocijske kampanje in korporativna darila.
Glavne značilnosti:
Kemični svinčnik • Material: aluminij • Telo Soft touch • 0,7 mm TC kroglica • Modro črnilo • Konica za zaslone na dotik • Matirana površina • Sijoči detajli • Široka barvna paleta • Idealen za poslovno in promocijsko uporabo
Zaloge: 9.518
| Barva | Cena | Zaloga | Rezervirano | Prihod |
|---|---|---|---|---|
| 0,588 € | 9.518 | 0 | ||
| 0,588 € | 4.678 | 0 | ||
| 0,588 € | 204 | 0 |
| Barva | Cena | Zaloga | Rezervirano | Prihod |
|---|---|---|---|---|
| 0,588 € | 9.518 | 0 | ||
| 0,588 € | 4.678 | 0 | ||
| 0,588 € | 204 | 0 |
| Koda | 11.093.10 |
| Model | RUBY |
| Opis | Kemični svinčnik RUBY je eleganten promocijski model iz aluminija, ki združuje moderno oblikovanje, udobje pisanja in funkcionalnost, prilagojeno digitalnemu okolju. Telo Soft touch zagotavlja varen in prijeten prijem, 0,7 mm TC kroglica pa zagotavlja gladko in natančno pisanje z modrim črnilom, primernim za standardne poslovne potrebe. Konica za zaslone na dotik omogoča udobno uporabo na pametnih telefonih in tabličnih računalnikih. Matirana površina v kombinaciji s sijočimi detajli ustvari sofisticiran in profesionalen videz, široka barvna paleta pa ga dela primernega za različne promocijske kampanje in korporativna darila. Glavne značilnosti: Kemični svinčnik • Material: aluminij • Telo Soft touch • 0,7 mm TC kroglica • Modro črnilo • Konica za zaslone na dotik • Matirana površina • Sijoči detajli • Široka barvna paleta • Idealen za poslovno in promocijsko uporabo |
| Barva | Črna |
| Dimenzija | Ø 1 x 14.2 cm |
| Paket | 500/50 |
| Neto teža | 0.02 kg |
| Tisk | Digitalna, Laser |
| Dodatki | Gumirana površina |
| Material | Aluminij |
| Tip izdelka | Kemični, Touch |
| Črtna koda | 8605040099346 |
| Kosi na škatlo | 600 |
| Dimenzije škatle | 0.39 x 0.3 x 0.18 m |
| Škatla bruto teža | 9.48 kg |
| Prostornina škatle | 0.021 m3 |
| Država porekla | Kitajska |
| Oznaka HS | 960810920000 |
| Priporočena vrsta tiska | Digitalna, Laser |
| Priporočena velikost tiskanja | 4 x 0.5 cm |