PILLAR HOUSE
Privezek za ključe
33.215.10
0,828 €
Privezek za ključe s odpiračem za steklenice in držalom za mobilne naprave
Pravokoten kovinski obesek za ključe z barvno ploščico na sprednji strani. Poleg primarne funkcije ima integriran odpirač za steklenice in držalo za mobilni telefon, kar ga naredi praktičnega za vsakodnevno uporabo. Njegov preprost, a učinkovit dizajn se enostavno ujema z različnimi stili in promocijskimi nameni.
Ključne lastnosti:
Obesek za ključe • Cinkova zlitina • Pravokotna oblika • Barvna sprednja ploščica • Večfunkcionalen obesek za ključe • Odpirač za steklenice • Držalo za mobilni telefon • Preprost in moderen dizajn
Zaloge: 2.788
| Barva | Cena | Zaloga | Rezervirano | Prihod |
|---|---|---|---|---|
| 0,828 € | 2.788 | 0 | ||
| 0,828 € | 1.379 | 0 | ||
| 0,828 € | 1.269 | 0 | ||
| 0,828 € | 1.122 | 0 |
| Barva | Cena | Zaloga | Rezervirano | Prihod |
|---|---|---|---|---|
| 0,828 € | 2.788 | 0 | ||
| 0,828 € | 1.379 | 0 | ||
| 0,828 € | 1.269 | 0 | ||
| 0,828 € | 1.122 | 0 |
| Koda | 33.215.10 |
| Model | SVEN |
| Opis | Pravokoten kovinski obesek za ključe z barvno ploščico na sprednji strani. Poleg primarne funkcije ima integriran odpirač za steklenice in držalo za mobilni telefon, kar ga naredi praktičnega za vsakodnevno uporabo. Njegov preprost, a učinkovit dizajn se enostavno ujema z različnimi stili in promocijskimi nameni. Ključne lastnosti: Obesek za ključe • Cinkova zlitina • Pravokotna oblika • Barvna sprednja ploščica • Večfunkcionalen obesek za ključe • Odpirač za steklenice • Držalo za mobilni telefon • Preprost in moderen dizajn |
| Barva | Črna |
| Dimenzija | 8.6 x 1.9 x 1 cm |
| Paket | 300/60/1 |
| Neto teža | 0.02 kg |
| Tisk | Laser |
| Material | Aluminij, Poliester |
| Črtna koda | 8605040056646 |
| Kosi na škatlo | 300 |
| Dimenzije škatle | 0.405 x 0.305 x 0.2 m |
| Škatla bruto teža | 6.70 kg |
| Prostornina škatle | 0.025 m3 |
| Država porekla | Kitajska |
| Oznaka HS | 732620009000 |
| Priporočena vrsta tiska | Laser |