MULTIPEN
Plastični kemični svinčnik
14.142.10
3,06 €
Kovinski kemični svinčnik v darilni škatli
VEGA je prefinjen kemični svinčnik v darilni škatli, izdelan iz medenine in zasnovan za poslovno obdarovanje in sofisticirano znamčenje. Mehko na dotik telo s kromiranim zgornjim delom tulca zagotavlja izjemno udobje v roki in poudarja premijski videz. Mehanizem z vrtenjem zagotavlja gladko in zanesljivo delovanje, medtem ko 0,7 mm TC kroglična konica zagotavlja natančno in enakomerno pisanje z modrim črnilom, primernim za standardno pisarniško uporabo. Sijajni temni kovinski detajli dodajajo sodoben profesionalen pridih, papirna ovojnica pa naredi VEGA praktično izbiro za urejeno promocijsko predstavitev.
Ključne značilnosti:
Kemični svinčnik v darilni škatli • Material: medenina • Mehanizem z vrtenjem • 0,7 mm TC kroglična konica • Modro črnilo • Mehko na dotik telo s kromiranim zgornjim delom tulca • Sijajni temni kovinski detajli • Papirna ovojnica • Idealno za poslovna darila in promocijsko uporabo
Zaloge: 6.148
| Barva | Cena | Zaloga | Rezervirano | Prihod |
|---|---|---|---|---|
| 3,06 € | 6.148 | 0 | ||
| 3,06 € | 2.672 | 0 | ||
| 3,06 € | 1.971 | 0 |
| Barva | Cena | Zaloga | Rezervirano | Prihod |
|---|---|---|---|---|
| 3,06 € | 6.148 | 0 | ||
| 3,06 € | 2.672 | 0 | ||
| 3,06 € | 1.971 | 0 |
| Koda | 14.142.10 |
| Model | VEGA |
| Opis | VEGA je prefinjen kemični svinčnik v darilni škatli, izdelan iz medenine in zasnovan za poslovno obdarovanje in sofisticirano znamčenje. Mehko na dotik telo s kromiranim zgornjim delom tulca zagotavlja izjemno udobje v roki in poudarja premijski videz. Mehanizem z vrtenjem zagotavlja gladko in zanesljivo delovanje, medtem ko 0,7 mm TC kroglična konica zagotavlja natančno in enakomerno pisanje z modrim črnilom, primernim za standardno pisarniško uporabo. Sijajni temni kovinski detajli dodajajo sodoben profesionalen pridih, papirna ovojnica pa naredi VEGA praktično izbiro za urejeno promocijsko predstavitev. Ključne značilnosti: Kemični svinčnik v darilni škatli • Material: medenina • Mehanizem z vrtenjem • 0,7 mm TC kroglična konica • Modro črnilo • Mehko na dotik telo s kromiranim zgornjim delom tulca • Sijajni temni kovinski detajli • Papirna ovojnica • Idealno za poslovna darila in promocijsko uporabo |
| Barva | Črna |
| Dimenzija škatle | 15.7 x 4.9 x 1.3 cm |
| Dimenzija pisala | Ø 0.95 x 13.8 cm |
| Paket | 250/25 |
| Neto teža | 0.03 kg |
| Tisk | Laser |
| Dodatki | Gumirana površina, Darilna embalaža |
| Material | Kovina |
| Tip izdelka | Kemični |
| Črtna koda | 8605040082638 |
| Kosi na škatlo | 250 |
| Dimenzije škatle | 0.32 x 0.26 x 0.22 m |
| Škatla bruto teža | 8.49 kg |
| Prostornina škatle | 0.018 m3 |
| Država porekla | Kitajska |
| Oznaka HS | 960810920000 |
| Priporočena vrsta tiska | Laser |
| Priporočena velikost tiskanja | 3.5 x 0.5 cm |