TITANIUM GUN
Kovinski kemični svinčnik
10.196.10
0,132 €
Papirnat kemični svinčnik
Kemični svinčnik VITA COLOR je promocijski model s papirnatim telesom, oblikovan za kampanje, ki združujejo preprosto oblikovanje z bolj naravno izbiro materialov. Lahek in praktičen za vsakdanjo uporabo ima 0,7 mm TC kroglico za gladko in enakomerno pisanje z modrim črnilom, primernim za standardne poslovne potrebe. Matirana površina zagotavlja moderen in diskreten videz, široka barvna paleta pa omogoča enostavno prilagoditev različnim identitetam blagovnih znamk in promocijskim dejavnostim.
Glavne značilnosti:
Kemični svinčnik • Material telesa: papir • 0,7 mm TC kroglica • Modro črnilo • Matirana površina • Široka barvna paleta • Idealen za promocijsko in vsakdanjo uporabo
Zaloge: 23.596
| Barva | Cena | Zaloga | Rezervirano | Prihod |
|---|---|---|---|---|
| 0,132 € | 23.596 | 0 | ||
| 0,132 € | 8.250 | 0 | ||
| 0,132 € | 7.518 | 0 | ||
| 0,132 € | 2.613 | 0 | ||
| 0,132 € | 40.441 | 0 |
| Barva | Cena | Zaloga | Rezervirano | Prihod |
|---|---|---|---|---|
| 0,132 € | 23.596 | 0 | ||
| 0,132 € | 8.250 | 0 | ||
| 0,132 € | 7.518 | 0 | ||
| 0,132 € | 2.613 | 0 | ||
| 0,132 € | 40.441 | 0 |
| Koda | 10.196.10 |
| Model | VITA COLOR |
| Opis | Kemični svinčnik VITA COLOR je promocijski model s papirnatim telesom, oblikovan za kampanje, ki združujejo preprosto oblikovanje z bolj naravno izbiro materialov. Lahek in praktičen za vsakdanjo uporabo ima 0,7 mm TC kroglico za gladko in enakomerno pisanje z modrim črnilom, primernim za standardne poslovne potrebe. Matirana površina zagotavlja moderen in diskreten videz, široka barvna paleta pa omogoča enostavno prilagoditev različnim identitetam blagovnih znamk in promocijskim dejavnostim. Glavne značilnosti: Kemični svinčnik • Material telesa: papir • 0,7 mm TC kroglica • Modro črnilo • Matirana površina • Široka barvna paleta • Idealen za promocijsko in vsakdanjo uporabo |
| Barva | Črna |
| Dimenzija | Ø 1 x 13.9 cm |
| Paket | 1000/50 |
| Neto teža | 0.01 kg |
| Tisk | Digitalna, Tampon |
| Material | Mešanica slame in plastike, Papir |
| Tip izdelka | Kemični |
| Črtna koda | 8605040051801 |
| Kosi na škatlo | 1000 |
| Dimenzije škatle | 0.4 x 0.31 x 0.22 m |
| Škatla bruto teža | 7.00 kg |
| Prostornina škatle | 0.027 m3 |
| Država porekla | Kitajska |
| Oznaka HS | 960810920000 |
| Priporočena vrsta tiska | Digitalna, Tampon |
| Priporočena velikost tiskanja | 4.5 x 0.6 cm |