FIESTA
Set lesene deske in kozarčkov, 5/1
41.224.90
0,12 €
Podstavek za sublimacijo
WIT COASTER SQUARE je podstavek kvadratne oblike s prostorno tiskalno površino, ki deli vse enake tehnične in funkcionalne lastnosti kot WIT COASTER ROUND, vendar v drugačni obliki. Zgornja površina je iz mehkega belega poliestra, ki omogoča močne in živahne barve digitalnega tiska, medtem ko spodnja plast iz protizdrsne gume zagotavlja stabilnost ter ščiti mizne površine pred praskami in kondenzacijo.
Kvadratna oblika in ravna površina ponujata odlično območje za prikaz logotipov, grafik ali promocijskih sporočil, kar ta podstavek naredi idealnega za gostinske lokale, dogodke, pisarne in obsežne promocijske kampanje.
Ključne značilnosti:
Material: mehak poliester (zgornja površina), protizdrsna guma (spodnja stran) • Funkcionalnost: protizdrsnost, zaščita površin
Zaloge: 30.747
| Barva | Cena | Zaloga | Rezervirano | Prihod |
|---|---|---|---|---|
| 0,12 € | 30.747 | 0 |
| Barva | Cena | Zaloga | Rezervirano | Prihod |
|---|---|---|---|---|
| 0,12 € | 30.747 | 0 |
| Koda | 41.224.90 |
| Model | WIT COASTER SQUARE |
| Opis | WIT COASTER SQUARE je podstavek kvadratne oblike s prostorno tiskalno površino, ki deli vse enake tehnične in funkcionalne lastnosti kot WIT COASTER ROUND, vendar v drugačni obliki. Zgornja površina je iz mehkega belega poliestra, ki omogoča močne in živahne barve digitalnega tiska, medtem ko spodnja plast iz protizdrsne gume zagotavlja stabilnost ter ščiti mizne površine pred praskami in kondenzacijo. Kvadratna oblika in ravna površina ponujata odlično območje za prikaz logotipov, grafik ali promocijskih sporočil, kar ta podstavek naredi idealnega za gostinske lokale, dogodke, pisarne in obsežne promocijske kampanje. Ključne značilnosti: Material: mehak poliester (zgornja površina), protizdrsna guma (spodnja stran) • Funkcionalnost: protizdrsnost, zaščita površin |
| Barva | Bela |
| Dimenzija | 9.5 x 9.5 x 0.3 cm |
| Paket | 600/50 |
| Neto teža | 0.02 kg |
| Tisk | Sublimacija |
| Material | Guma, Poliester |
| Tema | Sublimacija |
| Črtna koda | 8605073898114 |
| Kosi na škatlo | 600 |
| Dimenzije škatle | 0.6 x 0.21 x 0.19 m |
| Škatla bruto teža | 9.44 kg |
| Prostornina škatle | 0.024 m3 |
| Država porekla | Kitajska |
| Oznaka HS | 630710900000 |
| Priporočena vrsta tiska | Sublimacija |