LINKOLN
Dežnik z avtomatskim odpiranjem
40.005.10
3,948 €
Dežnik z avtomatskim odpiranjem
Dežnik z avtomatskim odpiranjem, zasnovan kot zanesljiv in praktičen promocijski izdelek za vsakodnevno uporabo in obsega marketinške kampanje. Izdelan iz kakovostne 190T pongee tkanine z naravno leseno palico in ročajem, ki mu dajeta klasičen in prepoznaven videz. Konstrukcija s FRP drogovi zagotavlja dobro odpornost proti vetru in dolgotrajno uporabo. Zahvaljujoč uravnoteženemu razmerju med ceno in kakovostjo je ta model ena izmed najbolj priljubljenih izbir kot poslovno darilo, primerno za brandiranje.
Ključne značilnosti:
Dežnik z avtomatskim odpiranjem • 23" dežnik • 8 drogov • Material: 190T pongee • FRP drogovi • Lesena palica • Lesen ročaj • Leseni zaključki • Široka barvna paleta • Primerno za brandiranje • Odlično razmerje med ceno in kakovostjo
Zaloge: 13.015
Prihod:
5.000 - 08.10.26
| Barva | Cena | Zaloga | Rezervirano | Prihod |
|---|---|---|---|---|
| 3,948 € | 13.015 | 0 | 5.00008.10.26 | |
| 3,948 € | 3.574 | 0 | 2.00008.10.26 | |
| 3,948 € | 13.933 | 0 | 6.00008.10.26 | |
| 3,948 € | 4.054 | 0 | ||
| 3,948 € | 9.708 | 0 | 4.00008.10.26 | |
| 3,948 € | 0 | 0 | 3.50008.10.26 | |
| 3,948 € | 1.846 | 0 | ||
| 3,948 € | 8.723 | 0 | 4.00008.10.26 | |
| 3,948 € | 0 | 0 | 4.00008.10.26 | |
| 3,948 € | 4.393 | 0 | ||
| 3,948 € | 2.720 | 0 | 6.00008.10.26 | |
| 3,948 € | 0 | 0 | ||
| 3,948 € | 62 | 0 | 3.00008.10.26 | |
| 3,948 € | 758 | 0 | ||
| 3,948 € | 23 | 0 | 30.00008.10.26 |
| Barva | Cena | Zaloga | Rezervirano | Prihod |
|---|---|---|---|---|
| 3,948 € | 13.015 | 0 | 5.00008.10.26 | |
| 3,948 € | 3.574 | 0 | 2.00008.10.26 | |
| 3,948 € | 13.933 | 0 | 6.00008.10.26 | |
| 3,948 € | 4.054 | 0 | ||
| 3,948 € | 9.708 | 0 | 4.00008.10.26 | |
| 3,948 € | 0 | 0 | 3.50008.10.26 | |
| 3,948 € | 1.846 | 0 | ||
| 3,948 € | 8.723 | 0 | 4.00008.10.26 | |
| 3,948 € | 0 | 0 | 4.00008.10.26 | |
| 3,948 € | 4.393 | 0 | ||
| 3,948 € | 2.720 | 0 | 6.00008.10.26 | |
| 3,948 € | 0 | 0 | ||
| 3,948 € | 62 | 0 | 3.00008.10.26 | |
| 3,948 € | 758 | 0 | ||
| 3,948 € | 23 | 0 | 30.00008.10.26 |
| Koda | 40.005.10 |
| Model | CLASSIC |
| Opis | Dežnik z avtomatskim odpiranjem, zasnovan kot zanesljiv in praktičen promocijski izdelek za vsakodnevno uporabo in obsega marketinške kampanje. Izdelan iz kakovostne 190T pongee tkanine z naravno leseno palico in ročajem, ki mu dajeta klasičen in prepoznaven videz. Konstrukcija s FRP drogovi zagotavlja dobro odpornost proti vetru in dolgotrajno uporabo. Zahvaljujoč uravnoteženemu razmerju med ceno in kakovostjo je ta model ena izmed najbolj priljubljenih izbir kot poslovno darilo, primerno za brandiranje. Ključne značilnosti: Dežnik z avtomatskim odpiranjem • 23" dežnik • 8 drogov • Material: 190T pongee • FRP drogovi • Lesena palica • Lesen ročaj • Leseni zaključki • Široka barvna paleta • Primerno za brandiranje • Odlično razmerje med ceno in kakovostjo |
| Znamka | CASTELLI |
| Barva | Črna |
| Dimenzija | Ø 103 x 89.5cm |
| Paket | 25 |
| Neto teža | 0.40 kg |
| Tisk | Preslikač, Sito |
| Material | Surova svila |
| Tip izdelka | Avtomatsko odpiranje, 8 panela |
| Črtna koda | 8606010015151 |
| Kosi na škatlo | 25 |
| Dimenzije škatle | 0.93 x 0.26 x 0.185 m |
| Škatla bruto teža | 11.40 kg |
| Prostornina škatle | 0.045 m3 |
| Država porekla | Kitajska |
| Oznaka HS | 660199200000 |
| Priporočena vrsta tiska | Preslikač, Sito |
| Priporočena velikost tiskanja | 20 x 8 cm |