STANFORD
Zložljiv dežnik z avtomatskim odpiranjem in zapiranjem
40.048.10
7,188 €
Dežnik z dvojno tkanino in ročnim odpiranjem
Dežnik z obratnim zlaganjem, zasnovan kot inovativen in praktičen promocijski izdelek za vsakodnevno urbano uporabo. Sistem ročnega odpiranja v kombinaciji z dvoplastno 190T pongee tkanino omogoča, da voda pri zapiranju ostane ujeta znotraj dežnika, kar preprečuje kapljanje na tla, avtomobile ali obleke. Jeklena palica, prekrita s plastiko, in kovinski zaključki drogov zagotavljajo trajnost in strukturno stabilnost. Ročaj z mehkim otipom v obliki C omogoča nošenje brez rok, medtem ko samostoječ dizajn dodaja dodatno priročnost. Zahvaljujoč funkcionalnemu dizajnu in prepoznavnemu videzu je PAMPAS odlično poslovno darilo, primerno za brandiranje.
Ključne značilnosti:
Dežnik z obratnim zlaganjem • Ročno odpiranje • 23" dežnik • 8 drogov • Dvoplastna 190T pongee tkanina • Jeklena palica prekrita s plastiko Ø 12 mm • Kovinski zaključki • Ročaj z mehkim otipom v obliki C • Samostoječ dizajn • Primerno za brandiranje
Zaloge: 2.197
Prihod:
1.000 - 10.10.26
| Barva | Cena | Zaloga | Rezervirano | Prihod |
|---|---|---|---|---|
| 7,188 € | 2.197 | 0 | 1.00010.10.26 | |
| 7,188 € | 2.446 | 0 | 1.00010.10.26 | |
| 7,188 € | 1.872 | 0 | 2.00010.10.26 | |
| 7,188 € | 16 | 0 | 3.00010.10.26 | |
| 7,188 € | 2.199 | 0 |
| Barva | Cena | Zaloga | Rezervirano | Prihod |
|---|---|---|---|---|
| 7,188 € | 2.197 | 0 | 1.00010.10.26 | |
| 7,188 € | 2.446 | 0 | 1.00010.10.26 | |
| 7,188 € | 1.872 | 0 | 2.00010.10.26 | |
| 7,188 € | 16 | 0 | 3.00010.10.26 | |
| 7,188 € | 2.199 | 0 |
| Koda | 40.048.10 |
| Model | PAMPAS |
| Opis | Dežnik z obratnim zlaganjem, zasnovan kot inovativen in praktičen promocijski izdelek za vsakodnevno urbano uporabo. Sistem ročnega odpiranja v kombinaciji z dvoplastno 190T pongee tkanino omogoča, da voda pri zapiranju ostane ujeta znotraj dežnika, kar preprečuje kapljanje na tla, avtomobile ali obleke. Jeklena palica, prekrita s plastiko, in kovinski zaključki drogov zagotavljajo trajnost in strukturno stabilnost. Ročaj z mehkim otipom v obliki C omogoča nošenje brez rok, medtem ko samostoječ dizajn dodaja dodatno priročnost. Zahvaljujoč funkcionalnemu dizajnu in prepoznavnemu videzu je PAMPAS odlično poslovno darilo, primerno za brandiranje. Ključne značilnosti: Dežnik z obratnim zlaganjem • Ročno odpiranje • 23" dežnik • 8 drogov • Dvoplastna 190T pongee tkanina • Jeklena palica prekrita s plastiko Ø 12 mm • Kovinski zaključki • Ročaj z mehkim otipom v obliki C • Samostoječ dizajn • Primerno za brandiranje |
| Znamka | CASTELLI |
| Barva | Črna |
| Dimenzija | Ø 107 x 81 cm |
| Paket | 24/12 |
| Neto teža | 0.54 kg |
| Tisk | Preslikač, Sito |
| Material | Surova svila |
| Tip izdelka | Ročno odpiranje, 8 panela |
| Lastnosti | Vodoodporno |
| Črtna koda | 8605040055915 |
| Kosi na škatlo | 24 |
| Dimenzije škatle | 0.91 x 0.25 x 0.26 m |
| Škatla bruto teža | 14.44 kg |
| Prostornina škatle | 0.059 m3 |
| Država porekla | Kitajska |
| Oznaka HS | 660199200000 |
| Priporočena vrsta tiska | Preslikač, Sito |
| Priporočena velikost tiskanja | 20 x 8 cm |