ZIGI
Plastični kemični svinčnik
16.030.10
0,096 €
Papirnata peresnica
ETUI je papirnata ovojnica, oblikovana kot dodatna rešitev za pakiranje promocijskih svinčnikov in korporativnih daril. Preprosto in praktično oblikovanje zagotavlja urejeno in profesionalno predstavitev, kar ga dela primernega za promocijske kampanje, poslovna darila in dogodke. Papirnata ovojnica je ekonomična in funkcionalna možnost pakiranja, ki poveča zaznano vrednost izdelka.
Glavne značilnosti:
Papirnata ovojnica za pakiranje • Material: papir • Dodatek za promocijske svinčnike • Praktična in ekonomična rešitev za predstavitev
Zaloge: 13.199
| Barva | Cena | Zaloga | Rezervirano | Prihod |
|---|---|---|---|---|
| 0,096 € | 13.199 | 0 | ||
| 0,096 € | 7.268 | 0 | ||
| 0,096 € | 15.106 | 0 | ||
| 0,096 € | 12.534 | 0 |
| Barva | Cena | Zaloga | Rezervirano | Prihod |
|---|---|---|---|---|
| 0,096 € | 13.199 | 0 | ||
| 0,096 € | 7.268 | 0 | ||
| 0,096 € | 15.106 | 0 | ||
| 0,096 € | 12.534 | 0 |
| Koda | 16.030.10 |
| Model | ETUI |
| Opis | ETUI je papirnata ovojnica, oblikovana kot dodatna rešitev za pakiranje promocijskih svinčnikov in korporativnih daril. Preprosto in praktično oblikovanje zagotavlja urejeno in profesionalno predstavitev, kar ga dela primernega za promocijske kampanje, poslovna darila in dogodke. Papirnata ovojnica je ekonomična in funkcionalna možnost pakiranja, ki poveča zaznano vrednost izdelka. Glavne značilnosti: Papirnata ovojnica za pakiranje • Material: papir • Dodatek za promocijske svinčnike • Praktična in ekonomična rešitev za predstavitev |
| Barva | Črna |
| Dimenzija | Ø 15.7 x 4.9 cm |
| Paket | 2500/25 |
| Neto teža | 0.00 kg |
| Tisk | Digitalna, Potisk s folijo, Sito, Tampon |
| Material | Papir |
| Črtna koda | 8605040046401 |
| Kosi na škatlo | 2500 |
| Dimenzije škatle | 0.41 x 0.26 x 0.34 m |
| Škatla bruto teža | 12.95 kg |
| Prostornina škatle | 0.036 m3 |
| Država porekla | Kitajska |
| Oznaka HS | 420239000000 |
| Priporočena vrsta tiska | Digitalna, Potisk s folijo, Sito, Tampon |
| Priporočena velikost tiskanja | 4 x 1 cm |