OTTO
Kovinski kemični svinčnik in roler pisalo v kompletu
11.053.10
0,324 €
Kovinski kemični svinčnik
Kemični svinčnik OGGI SOFT je moderen promocijski model iz aluminija, ki združuje udobje pisanja z elegantnim oblikovanjem. Telo Soft touch zagotavlja varen in prijeten prijem, 0,7 mm TC kroglica pa zagotavlja gladko in enakomerno pisanje z modrim črnilom, primernim za standardne poslovne potrebe. Matirana površina poudari sodoben videz, sijoči kromčeni detajli pa dodajo sofisticiran kontrast in profesionalen vtis. Na voljo v široki barvni paleti je idealen za promocijske kampanje, korporativna darila in premium blagovno znamčenje.
Glavne značilnosti:
Kemični svinčnik • Material: aluminij • Telo Soft touch • 0,7 mm TC kroglica • Modro črnilo • Matirana površina • Sijoči kromčeni detajli • Široka barvna paleta • Idealen za poslovno in promocijsko uporabo
Zaloge: 21.108
Prihod:
50.000 - 29.04.26
| Barva | Cena | Zaloga | Rezervirano | Prihod |
|---|---|---|---|---|
| 0,324 € | 21.108 | 0 | 50.00029.04.26 | |
| 0,324 € | 10.697 | 0 | 20.00029.04.26 | |
| 0,324 € | 51.525 | 0 | 50.00029.04.26 | |
| 0,324 € | 31.341 | 0 | 50.00029.04.26 | |
| 0,324 € | 39.133 | 0 | 20.00029.04.26 | |
| 0,324 € | 6.880 | 0 | 20.00029.04.26 | |
| 0,324 € | 5.545 | 0 | 20.00029.04.26 | |
| 0,324 € | 6.921 | 0 | 30.00029.04.26 |
| Barva | Cena | Zaloga | Rezervirano | Prihod |
|---|---|---|---|---|
| 0,324 € | 21.108 | 0 | 50.00029.04.26 | |
| 0,324 € | 10.697 | 0 | 20.00029.04.26 | |
| 0,324 € | 51.525 | 0 | 50.00029.04.26 | |
| 0,324 € | 31.341 | 0 | 50.00029.04.26 | |
| 0,324 € | 39.133 | 0 | 20.00029.04.26 | |
| 0,324 € | 6.880 | 0 | 20.00029.04.26 | |
| 0,324 € | 5.545 | 0 | 20.00029.04.26 | |
| 0,324 € | 6.921 | 0 | 30.00029.04.26 |
| Koda | 11.053.10 |
| Model | OGGI SOFT |
| Opis | Kemični svinčnik OGGI SOFT je moderen promocijski model iz aluminija, ki združuje udobje pisanja z elegantnim oblikovanjem. Telo Soft touch zagotavlja varen in prijeten prijem, 0,7 mm TC kroglica pa zagotavlja gladko in enakomerno pisanje z modrim črnilom, primernim za standardne poslovne potrebe. Matirana površina poudari sodoben videz, sijoči kromčeni detajli pa dodajo sofisticiran kontrast in profesionalen vtis. Na voljo v široki barvni paleti je idealen za promocijske kampanje, korporativna darila in premium blagovno znamčenje. Glavne značilnosti: Kemični svinčnik • Material: aluminij • Telo Soft touch • 0,7 mm TC kroglica • Modro črnilo • Matirana površina • Sijoči kromčeni detajli • Široka barvna paleta • Idealen za poslovno in promocijsko uporabo |
| Barva | Črna |
| Dimenzija | Ø 1 x 13.8cm |
| Paket | 500/50 |
| Neto teža | 0.02 kg |
| Tisk | Digitalna, Laser |
| Dodatki | Gumirana površina |
| Material | Aluminij |
| Tip izdelka | Kemični |
| Kolekcija | OGGI |
| Črtna koda | 8605025676296 |
| Kosi na škatlo | 500 |
| Dimenzije škatle | 0.32 x 0.26 x 0.18 m |
| Škatla bruto teža | 8.04 kg |
| Prostornina škatle | 0.015 m3 |
| Država porekla | Kitajska |
| Oznaka HS | 960810920000 |
| Priporočena vrsta tiska | Digitalna, Laser |
| Priporočena velikost tiskanja | 4 x 0.5 cm |