PILLAR CAR
Privezek za ključe
33.244.88
1,44 €
Privezek za ključe
Kovinski obesek za ključe v obliki tovornjaka z vrtečim se sprednjim delom, ki dodaja funkcionalnost in vizualno zanimivost. Originalno darilo za avtomobilske navdušence in praktičen promocijski artikel za strokovnjake v transportni in logistični industriji. Obesek za ključe je pakiran v darilno ovojnico.
Ključne lastnosti:
Obesek za ključe • Cinkova zlitina • Oblika tovornjaka • Vrteči se sprednji element • Tematski dizajn • Primeren za promocijsko uporabo • Pakiran v darilni ovojnici
Zaloge: 0
Prihod:
10.000 - 28.04.26
| Barva | Cena | Zaloga | Rezervirano | Prihod |
|---|---|---|---|---|
| 1,44 € | 0 | 0 | 10.00028.04.26 |
| Barva | Cena | Zaloga | Rezervirano | Prihod |
|---|---|---|---|---|
| 1,44 € | 0 | 0 | 10.00028.04.26 |
| Koda | 33.244.88 |
| Model | LORRY |
| Opis | Kovinski obesek za ključe v obliki tovornjaka z vrtečim se sprednjim delom, ki dodaja funkcionalnost in vizualno zanimivost. Originalno darilo za avtomobilske navdušence in praktičen promocijski artikel za strokovnjake v transportni in logistični industriji. Obesek za ključe je pakiran v darilno ovojnico. Ključne lastnosti: Obesek za ključe • Cinkova zlitina • Oblika tovornjaka • Vrteči se sprednji element • Tematski dizajn • Primeren za promocijsko uporabo • Pakiran v darilni ovojnici |
| Barva | Kovinski sijaj |
| Dimenzija | 7 x 2.6 x 0.2 cm |
| Paket | 200/50/1 |
| Neto teža | 0.00 kg |
| Tisk | Laser |
| Material | Kovina |
| Črtna koda | 8605073881208 |
| Kosi na škatlo | 200 |
| Dimenzije škatle | 0 x 0 x 0 m |
| Škatla bruto teža | 0.00 kg |
| Prostornina škatle | 0.000 m3 |
| Država porekla | Kitajska |
| Oznaka HS | 732690980000 |
| Priporočena vrsta tiska | Laser |