ZIGI
Plastični kemični svinčnik
11.099.10
0,396 €
Kovinski kemični svinčnik
Kemični svinčnik OGGI COLOR je moderen promocijski model iz aluminija, ki združuje udobje pisanja s privlačnim oblikovanjem, osredotočenim na barve. Telo Soft touch zagotavlja varen in prijeten prijem, 0,7 mm TC kroglica pa zagotavlja gladko in enakomerno pisanje z modrim črnilom, primernim za standardne poslovne potrebe. Matirana površina poudari sodoben videz, sijoči detajli, ki se ujemajo z barvo telesa, pa dodajo dodatno eleganco in vizualno harmonijo. Na voljo v široki barvni paleti je idealen za promocijske kampanje in premium blagovno znamčenje.
Glavne značilnosti:
Kemični svinčnik • Material: aluminij • Telo Soft touch • 0,7 mm TC kroglica • Modro črnilo • Matirana površina • Sijoči detajli, ujemajoči se s telesom • Široka barvna paleta • Idealen za poslovno in promocijsko uporabo
Zaloge: 24.212
| Barva | Cena | Zaloga | Rezervirano | Prihod |
|---|---|---|---|---|
| 0,396 € | 24.212 | 0 | ||
| 0,396 € | 14.134 | 0 | ||
| 0,396 € | 12.721 | 0 | ||
| 0,396 € | 8.525 | 0 | ||
| 0,396 € | 11.564 | 0 |
| Barva | Cena | Zaloga | Rezervirano | Prihod |
|---|---|---|---|---|
| 0,396 € | 24.212 | 0 | ||
| 0,396 € | 14.134 | 0 | ||
| 0,396 € | 12.721 | 0 | ||
| 0,396 € | 8.525 | 0 | ||
| 0,396 € | 11.564 | 0 |
| Koda | 11.099.10 |
| Model | OGGI COLOR |
| Opis | Kemični svinčnik OGGI COLOR je moderen promocijski model iz aluminija, ki združuje udobje pisanja s privlačnim oblikovanjem, osredotočenim na barve. Telo Soft touch zagotavlja varen in prijeten prijem, 0,7 mm TC kroglica pa zagotavlja gladko in enakomerno pisanje z modrim črnilom, primernim za standardne poslovne potrebe. Matirana površina poudari sodoben videz, sijoči detajli, ki se ujemajo z barvo telesa, pa dodajo dodatno eleganco in vizualno harmonijo. Na voljo v široki barvni paleti je idealen za promocijske kampanje in premium blagovno znamčenje. Glavne značilnosti: Kemični svinčnik • Material: aluminij • Telo Soft touch • 0,7 mm TC kroglica • Modro črnilo • Matirana površina • Sijoči detajli, ujemajoči se s telesom • Široka barvna paleta • Idealen za poslovno in promocijsko uporabo |
| Barva | Črna |
| Dimenzija | Ø 1 x 13.8 cm |
| Paket | 500/50 |
| Neto teža | 0.02 kg |
| Tisk | Digitalna, Laser |
| Dodatki | Gumirana površina |
| Material | Aluminij |
| Tip izdelka | Kemični |
| Kolekcija | OGGI |
| Črtna koda | 8605040032107 |
| Kosi na škatlo | 500 |
| Dimenzije škatle | 0.46 x 0.335 x 0.12 m |
| Škatla bruto teža | 9.12 kg |
| Prostornina škatle | 0.018 m3 |
| Država porekla | Kitajska |
| Oznaka HS | 960810920000 |
| Priporočena vrsta tiska | Digitalna, Laser |
| Priporočena velikost tiskanja | 4 x 0.5 cm |