TITANIUM
Kovinski kemični svinčnik
11.098.10
0,42 €
Kovinski "touch" kemični svinčnik
Kemični svinčnik TITANIUM TOUCH GOLD je premium promocijski model iz aluminija, ki združuje Soft touch površino, sodobno digitalno funkcionalnost in elegantne detajle v barvi rose zlata. Prijetna površina zagotavlja udoben in varen prijem, 0,7 mm TC kroglica pa zagotavlja gladko in natančno pisanje z modrim črnilom, primernim za standardne poslovne potrebe. Integrirana konica za zaslone na dotik dela ta svinčnik praktičen pripomoček za pametne telefone in tablične računalnike. Matirana površina v kombinaciji s sijočimi poudarki v barvi rose zlata ustvari sofisticiran in luksuzen videz, široka barvna paleta pa omogoča prilagoditev različnim promocijskim kampanjam in korporativnim darilom.
Glavne značilnosti:
Kemični svinčnik • Material: aluminij • Telo Soft touch • 0,7 mm TC kroglica • Modro črnilo • Konica za zaslone na dotik • Matirana površina • Sijoči detajli v barvi rose zlata • Široka barvna paleta • Idealen za poslovno in promocijsko uporabo
Zaloge: 12.588
Prihod:
10.000 - 06.05.26
| Barva | Cena | Zaloga | Rezervirano | Prihod |
|---|---|---|---|---|
| 0,42 € | 12.588 | 0 | 10.00006.05.26 | |
| 0,42 € | 6 | 0 | 10.00010.07.26 | |
| 0,42 € | 3.728 | 0 | 10.00010.07.26 | |
| 0,42 € | 2.346 | 0 | 10.00010.07.26 | |
| 0,42 € | 1.293 | 0 | 10.00010.07.26 | |
| 0,42 € | 2.744 | 0 | 10.00010.07.26 |
| Barva | Cena | Zaloga | Rezervirano | Prihod |
|---|---|---|---|---|
| 0,42 € | 12.588 | 0 | 10.00006.05.26 | |
| 0,42 € | 6 | 0 | 10.00010.07.26 | |
| 0,42 € | 3.728 | 0 | 10.00010.07.26 | |
| 0,42 € | 2.346 | 0 | 10.00010.07.26 | |
| 0,42 € | 1.293 | 0 | 10.00010.07.26 | |
| 0,42 € | 2.744 | 0 | 10.00010.07.26 |
| Koda | 11.098.10 |
| Model | TITANIUM TOUCH GOLD |
| Opis | Kemični svinčnik TITANIUM TOUCH GOLD je premium promocijski model iz aluminija, ki združuje Soft touch površino, sodobno digitalno funkcionalnost in elegantne detajle v barvi rose zlata. Prijetna površina zagotavlja udoben in varen prijem, 0,7 mm TC kroglica pa zagotavlja gladko in natančno pisanje z modrim črnilom, primernim za standardne poslovne potrebe. Integrirana konica za zaslone na dotik dela ta svinčnik praktičen pripomoček za pametne telefone in tablične računalnike. Matirana površina v kombinaciji s sijočimi poudarki v barvi rose zlata ustvari sofisticiran in luksuzen videz, široka barvna paleta pa omogoča prilagoditev različnim promocijskim kampanjam in korporativnim darilom. Glavne značilnosti: Kemični svinčnik • Material: aluminij • Telo Soft touch • 0,7 mm TC kroglica • Modro črnilo • Konica za zaslone na dotik • Matirana površina • Sijoči detajli v barvi rose zlata • Široka barvna paleta • Idealen za poslovno in promocijsko uporabo |
| Barva | Črna |
| Dimenzija | Ø 1 x 14.2 cm |
| Paket | 500/50 |
| Neto teža | 0.02 kg |
| Tisk | Digitalna, Laser |
| Dodatki | Gumirana površina |
| Material | Aluminij |
| Tip izdelka | Kemični |
| Kolekcija | TITAN |
| Črtna koda | 8605040081051 |
| Kosi na škatlo | 500 |
| Dimenzije škatle | 0.32 x 0.265 x 0.17 m |
| Škatla bruto teža | 8.20 kg |
| Prostornina škatle | 0.014 m3 |
| Država porekla | Kitajska |
| Oznaka HS | 960810920000 |
| Priporočena vrsta tiska | Digitalna, Laser |
| Priporočena velikost tiskanja | 4 x 0.5 cm |