FIORE
Sklopivi kišobran s automatskim otvaranjem i zatvaranjem
40.048.10
7,188 €
Kišobran s dva lica i ručnim otvaranjem
Kišobran s obrnutim sklapanjem, dizajniran kao inovativan i praktičan promotivni proizvod za svakodnevnu urbanu uporabu. Sustav ručnog otvaranja u kombinaciji s dvoslojnom 190T pongee tkaninom omogućuje zadržavanje vode unutar kišobrana pri zatvaranju, sprječavajući kapanje na podove, automobile ili odjeću. Čelična šipka obložena plastikom i metalni završeci rebara osiguravaju trajnost i stabilnost. Ručka sa soft touch obradom u obliku slova C omogućuje nošenje bez ruku, dok samostojeći dizajn dodaje dodatnu praktičnost. PAMPAS je izvrstan poslovni poklon prikladan za brendiranje.
Ključne značajke:
Kišobran s obrnutim sklapanjem • Ručno otvaranje • 23" kišobran • 8 rebara • Dvoslojna 190T pongee tkanina • Čelična šipka obložena plastikom Ø 12 mm • Metalni završeci • Ručka sa soft touch obradom u obliku C • Samostojeći dizajn • Prikladno za brendiranje
Zalihe: 2.197
Dolazak:
1.000 - 10.10.26
| Boja | Cijena | Lager | Zatvoren | Dolazak |
|---|---|---|---|---|
| 7,188 € | 2.197 | 0 | 1.00010.10.26 | |
| 7,188 € | 2.446 | 0 | 1.00010.10.26 | |
| 7,188 € | 1.872 | 0 | 2.00010.10.26 | |
| 7,188 € | 16 | 0 | 3.00010.10.26 | |
| 7,188 € | 2.199 | 0 |
| Boja | Cijena | Lager | Zatvoren | Dolazak |
|---|---|---|---|---|
| 7,188 € | 2.197 | 0 | 1.00010.10.26 | |
| 7,188 € | 2.446 | 0 | 1.00010.10.26 | |
| 7,188 € | 1.872 | 0 | 2.00010.10.26 | |
| 7,188 € | 16 | 0 | 3.00010.10.26 | |
| 7,188 € | 2.199 | 0 |
| Šifra | 40.048.10 |
| Model | PAMPAS |
| Opis | Kišobran s obrnutim sklapanjem, dizajniran kao inovativan i praktičan promotivni proizvod za svakodnevnu urbanu uporabu. Sustav ručnog otvaranja u kombinaciji s dvoslojnom 190T pongee tkaninom omogućuje zadržavanje vode unutar kišobrana pri zatvaranju, sprječavajući kapanje na podove, automobile ili odjeću. Čelična šipka obložena plastikom i metalni završeci rebara osiguravaju trajnost i stabilnost. Ručka sa soft touch obradom u obliku slova C omogućuje nošenje bez ruku, dok samostojeći dizajn dodaje dodatnu praktičnost. PAMPAS je izvrstan poslovni poklon prikladan za brendiranje. Ključne značajke: Kišobran s obrnutim sklapanjem • Ručno otvaranje • 23" kišobran • 8 rebara • Dvoslojna 190T pongee tkanina • Čelična šipka obložena plastikom Ø 12 mm • Metalni završeci • Ručka sa soft touch obradom u obliku C • Samostojeći dizajn • Prikladno za brendiranje |
| Marka | CASTELLI |
| Boja | Crna |
| Dimenzija | Ø 107 x 81 cm |
| Paket | 24/12 |
| Neto težina | 0.54 kg |
| Tisak | Preslikač, Sito tisak |
| Materijal | Sirova svila |
| Vrsta proizvoda | Ručno otvaranje, 8 panela |
| Performanse | Otporno na vjetar |
| Crtični kod | 8605040055915 |
| Komadi po kartonu | 24 |
| Kartonske dimenzije | 0.91 x 0.25 x 0.26 m |
| Kartonska bruto težina | 14.44 kg |
| Kartonski volumen | 0.059 m3 |
| Zemlja podrijetla | Kina |
| HS kod | 660199200000 |
| Preporučena vrsta ispisa | Preslikač, Sito tisak |
| Preporučena dimenzija štampe | 20 x 8 cm |