505 C
Plastični kemični svinčnik
11.096.10
0,204 €
Kovinski kemični svinčnik
Kemični svinčnik TITANIUM STEEL je premium promocijski model iz nerjavečega jekla, ki izstopa z naravno barvo brušene kovine in sofisticiranim industrijskim videzom. Jekleno telo zagotavlja izjemno trpežnost in občutek kakovosti, 0,7 mm TC kroglica pa zagotavlja gladko in natančno pisanje z modrim črnilom, primernim za standardne pisarniške in poslovne potrebe. Kombinacija naravne površine brušenega jekla in barvnih poudarkov ustvari moderen in privlačen vizualni vtis, široka barvna paleta pa omogoča enostavno prilagoditev različnim promocijskim kampanjam in identitetam blagovnih znamk. TITANIUM STEEL je odlična izbira za korporativna darila in premium blagovno znamčenje.
Glavne značilnosti:
Kemični svinčnik • Material: nerjaveče jeklo • 0,7 mm TC kroglica • Modro črnilo • Naravna barva brušenega jekla • Barvni detajli • Široka barvna paleta • Idealen za poslovno in promocijsko uporabo
Zaloge: 12.318
| Barva | Cena | Zaloga | Rezervirano | Prihod |
|---|---|---|---|---|
| 0,204 € | 12.318 | 0 | ||
| 0,204 € | 2.146 | 0 | ||
| 0,204 € | 6.079 | 0 | ||
| 0,204 € | 9.427 | 0 | ||
| 0,204 € | 15.567 | 0 |
| Barva | Cena | Zaloga | Rezervirano | Prihod |
|---|---|---|---|---|
| 0,204 € | 12.318 | 0 | ||
| 0,204 € | 2.146 | 0 | ||
| 0,204 € | 6.079 | 0 | ||
| 0,204 € | 9.427 | 0 | ||
| 0,204 € | 15.567 | 0 |
| Koda | 11.096.10 |
| Model | TITANIUM STEEL |
| Opis | Kemični svinčnik TITANIUM STEEL je premium promocijski model iz nerjavečega jekla, ki izstopa z naravno barvo brušene kovine in sofisticiranim industrijskim videzom. Jekleno telo zagotavlja izjemno trpežnost in občutek kakovosti, 0,7 mm TC kroglica pa zagotavlja gladko in natančno pisanje z modrim črnilom, primernim za standardne pisarniške in poslovne potrebe. Kombinacija naravne površine brušenega jekla in barvnih poudarkov ustvari moderen in privlačen vizualni vtis, široka barvna paleta pa omogoča enostavno prilagoditev različnim promocijskim kampanjam in identitetam blagovnih znamk. TITANIUM STEEL je odlična izbira za korporativna darila in premium blagovno znamčenje. Glavne značilnosti: Kemični svinčnik • Material: nerjaveče jeklo • 0,7 mm TC kroglica • Modro črnilo • Naravna barva brušenega jekla • Barvni detajli • Široka barvna paleta • Idealen za poslovno in promocijsko uporabo |
| Barva | Črna |
| Dimenzija | Ø 1 x 13.5 cm |
| Paket | 500/50 |
| Neto teža | 0.02 kg |
| Tisk | Laser |
| Material | Nerjaveče jeklo |
| Tip izdelka | Kemični |
| Kolekcija | TITAN |
| Črtna koda | 8605040080405 |
| Kosi na škatlo | 500 |
| Dimenzije škatle | 0.32 x 0.26 x 0.17 m |
| Škatla bruto teža | 9.50 kg |
| Prostornina škatle | 0.014 m3 |
| Država porekla | Kitajska |
| Oznaka HS | 960810920000 |
| Priporočena vrsta tiska | Laser |
| Priporočena velikost tiskanja | 4 x 0.5 cm |