BLACKY COLOR
HB leseni svinčnik z radirko
10.206.10
0,168 €
Plastični kemični svinčnik
Kemični svinčnik INDIGO je moderen in udoben promocijski model, oblikovan za vsakdanjo in poslovno uporabo. Izdelan iz trpežnega ABS materiala ima telo Soft touch, ki zagotavlja varen in prijeten prijem. 0,7 mm TC kroglica omogoča gladko in enakomerno pisanje, modro črnilo pa ustreza standardnim administrativnim zahtevam. Matirana površina poudari eleganten in sodoben videz, široka barvna paleta pa omogoča enostavno vključitev v različne promocijske kampanje in dejavnosti blagovnega znamčenja.
Glavne značilnosti:
Kemični svinčnik • Material: ABS • Telo Soft touch • 0,7 mm TC kroglica • Modro črnilo • Matirana površina • Široka barvna paleta • Idealen za promocijsko in vsakdanjo uporabo
Zaloge: 8.049
| Barva | Cena | Zaloga | Rezervirano | Prihod |
|---|---|---|---|---|
| 0,168 € | 8.049 | 0 | ||
| 0,168 € | 6.825 | 0 | ||
| 0,168 € | 3.673 | 0 | ||
| 0,168 € | 1.899 | 0 | ||
| 0,168 € | 9.995 | 0 | ||
| 0,168 € | 6.487 | 0 | ||
| 0,168 € | 9.375 | 0 | ||
| 0,168 € | 4.681 | 0 |
| Barva | Cena | Zaloga | Rezervirano | Prihod |
|---|---|---|---|---|
| 0,168 € | 8.049 | 0 | ||
| 0,168 € | 6.825 | 0 | ||
| 0,168 € | 3.673 | 0 | ||
| 0,168 € | 1.899 | 0 | ||
| 0,168 € | 9.995 | 0 | ||
| 0,168 € | 6.487 | 0 | ||
| 0,168 € | 9.375 | 0 | ||
| 0,168 € | 4.681 | 0 |
| Koda | 10.206.10 |
| Model | INDIGO |
| Opis | Kemični svinčnik INDIGO je moderen in udoben promocijski model, oblikovan za vsakdanjo in poslovno uporabo. Izdelan iz trpežnega ABS materiala ima telo Soft touch, ki zagotavlja varen in prijeten prijem. 0,7 mm TC kroglica omogoča gladko in enakomerno pisanje, modro črnilo pa ustreza standardnim administrativnim zahtevam. Matirana površina poudari eleganten in sodoben videz, široka barvna paleta pa omogoča enostavno vključitev v različne promocijske kampanje in dejavnosti blagovnega znamčenja. Glavne značilnosti: Kemični svinčnik • Material: ABS • Telo Soft touch • 0,7 mm TC kroglica • Modro črnilo • Matirana površina • Široka barvna paleta • Idealen za promocijsko in vsakdanjo uporabo |
| Barva | Črna |
| Dimenzija | Ø 1 x 14.6 cm |
| Paket | 1000/50 |
| Neto teža | 0.01 kg |
| Tisk | Digitalna, Tampon |
| Dodatki | Gumirana površina |
| Material | Plastika |
| Tip izdelka | Kemični |
| Črtna koda | 8605040034521 |
| Kosi na škatlo | 1000 |
| Dimenzije škatle | 0.48 x 0.345 x 0.205 m |
| Škatla bruto teža | 9.28 kg |
| Prostornina škatle | 0.034 m3 |
| Država porekla | Kitajska |
| Oznaka HS | 960810920000 |
| Priporočena vrsta tiska | Digitalna, Tampon |
| Priporočena velikost tiskanja | 4.5 x 0.6 cm |