CAMPOS PLUS
Sklopivi kišobran s ručnim otvaranjem
40.024.10
5,10 €
Kišobran s automatskim otvaranjem
Kišobran s automatskim otvaranjem i vjetroottpornom konstrukcijom, dizajniran kao pouzdan promotivni proizvod za svakodnevnu i poslovnu uporabu. Izrađen od izdržljive 190 pongee tkanine, pruža učinkovitu zaštitu od kiše i dugotrajne performanse. Crna metalna šipka u kombinaciji s fiberglasnim rebrima (FRP) osigurava stabilnost i otpornost na vjetar, dok ABS ručka s efektom drva i soft touch završnom obradom nudi ugodan hvat i elegantan izgled. Zahvaljujući većem promjeru i kvalitetnoj izradi, ovaj model prikladan je kao poslovni poklon i za brendiranje.
Ključne značajke:
Kišobran s automatskim otvaranjem • Vjetroottporni kišobran • 25" kišobran • 8 rebara • Materijal: 190T pongee • Crna metalna šipka • Fiberglasna rebra (FRP) • ABS ručka s efektom drva i soft touch završnom obradom • Metalni završeci • Gun metal vrh i kapica • Prikladno za brendiranje
Zalihe: 551
| Boja | Cijena | Lager | Zatvoren | Dolazak |
|---|---|---|---|---|
| 5,10 € | 551 | 0 |
| Boja | Cijena | Lager | Zatvoren | Dolazak |
|---|---|---|---|---|
| 5,10 € | 551 | 0 |
| Šifra | 40.024.10 |
| Model | BAVARIA |
| Opis | Kišobran s automatskim otvaranjem i vjetroottpornom konstrukcijom, dizajniran kao pouzdan promotivni proizvod za svakodnevnu i poslovnu uporabu. Izrađen od izdržljive 190 pongee tkanine, pruža učinkovitu zaštitu od kiše i dugotrajne performanse. Crna metalna šipka u kombinaciji s fiberglasnim rebrima (FRP) osigurava stabilnost i otpornost na vjetar, dok ABS ručka s efektom drva i soft touch završnom obradom nudi ugodan hvat i elegantan izgled. Zahvaljujući većem promjeru i kvalitetnoj izradi, ovaj model prikladan je kao poslovni poklon i za brendiranje. Ključne značajke: Kišobran s automatskim otvaranjem • Vjetroottporni kišobran • 25" kišobran • 8 rebara • Materijal: 190T pongee • Crna metalna šipka • Fiberglasna rebra (FRP) • ABS ručka s efektom drva i soft touch završnom obradom • Metalni završeci • Gun metal vrh i kapica • Prikladno za brendiranje |
| Marka | CASTELLI |
| Boja | Crna |
| Dimenzija | ø 110 x 92.5cm |
| Paket | 20/10 |
| Neto težina | 0.44 kg |
| Tisak | Preslikač, Sito tisak |
| Materijal | Sirova svila |
| Vrsta proizvoda | Automatsko otvaranje, 8 panela |
| Performanse | Otporno na vjetar |
| Crtični kod | 8605025647050 |
| Komadi po kartonu | 20 |
| Kartonske dimenzije | 1 x 0.25 x 0.19 m |
| Kartonska bruto težina | 10.36 kg |
| Kartonski volumen | 0.048 m3 |
| Zemlja podrijetla | Kina |
| HS kod | 660199200000 |
| Preporučena vrsta ispisa | Preslikač, Sito tisak |
| Preporučena dimenzija štampe | 20 x 8 cm |