MARK
Plastični gel kemični svinčnik
10.106.10
0,192 €
Plastični kemični svinčnik
Kemični svinčnik BART je moderen promocijski model, ki se odlikuje z elegantnimi detajli in zanesljivo konstrukcijo, kar ga dela odlično izbiro za blagovno znamčenje in korporativne dogodke. Izdelan iz trpežnega ABS materiala je lahek in praktičen za vsakdanjo uporabo, 0,7 mm TC kroglica pa zagotavlja gladko, natančno in enakomerno pisanje. Modro črnilo ustreza standardnim pisarniškim in administrativnim zahtevam, sijoča površina pa doda profesionalen videz. Posebno vizualno privlačnost daje sponka, tretirana z UV sijočo folijo, ki ustvari kromčen učinek in dodatno poudari premium videz.
Glavne značilnosti:
Kemični svinčnik • Material: ABS • 0,7 mm TC kroglica • Modro črnilo • Sponka z UV sijočo folijo (kromčen učinek) • Sijoča površina • Idealen za promocijsko in poslovno uporabo
Zaloge: 999
Prihod:
35.000 - 01.09.26
| Barva | Cena | Zaloga | Rezervirano | Prihod |
|---|---|---|---|---|
| 0,192 € | 999 | 0 | 35.00001.09.26 | |
| 0,192 € | 22.449 | 0 | 40.00001.09.26 | |
| 0,192 € | 0 | 0 | 30.00001.09.26 | |
| 0,192 € | 5.380 | 0 | 10.00001.09.26 | |
| 0,192 € | 6.127 | 0 | 10.00001.09.26 | |
| 0,192 € | 12.199 | 0 | 25.00001.09.26 | |
| 0,192 € | 41.498 | 0 | 30.00001.09.26 |
| Barva | Cena | Zaloga | Rezervirano | Prihod |
|---|---|---|---|---|
| 0,192 € | 999 | 0 | 35.00001.09.26 | |
| 0,192 € | 22.449 | 0 | 40.00001.09.26 | |
| 0,192 € | 0 | 0 | 30.00001.09.26 | |
| 0,192 € | 5.380 | 0 | 10.00001.09.26 | |
| 0,192 € | 6.127 | 0 | 10.00001.09.26 | |
| 0,192 € | 12.199 | 0 | 25.00001.09.26 | |
| 0,192 € | 41.498 | 0 | 30.00001.09.26 |
| Koda | 10.106.10 |
| Model | BART |
| Opis | Kemični svinčnik BART je moderen promocijski model, ki se odlikuje z elegantnimi detajli in zanesljivo konstrukcijo, kar ga dela odlično izbiro za blagovno znamčenje in korporativne dogodke. Izdelan iz trpežnega ABS materiala je lahek in praktičen za vsakdanjo uporabo, 0,7 mm TC kroglica pa zagotavlja gladko, natančno in enakomerno pisanje. Modro črnilo ustreza standardnim pisarniškim in administrativnim zahtevam, sijoča površina pa doda profesionalen videz. Posebno vizualno privlačnost daje sponka, tretirana z UV sijočo folijo, ki ustvari kromčen učinek in dodatno poudari premium videz. Glavne značilnosti: Kemični svinčnik • Material: ABS • 0,7 mm TC kroglica • Modro črnilo • Sponka z UV sijočo folijo (kromčen učinek) • Sijoča površina • Idealen za promocijsko in poslovno uporabo |
| Barva | Črna |
| Dimenzija | Ø 1 x 14cm |
| Paket | 1000/50 |
| Neto teža | 0.01 kg |
| Tisk | Tampon |
| Material | Plastika |
| Tip izdelka | Kemični |
| Črtna koda | 8605025635132 |
| Kosi na škatlo | 1000 |
| Dimenzije škatle | 0.4 x 0.315 x 0.23 m |
| Škatla bruto teža | 8.08 kg |
| Prostornina škatle | 0.029 m3 |
| Država porekla | Kitajska |
| Oznaka HS | 960810920000 |
| Priporočena vrsta tiska | Tampon |
| Priporočena velikost tiskanja | 4.5 x 0.6 cm |