KIND
MAXEMA Plastični kemični svinčnik
14.182.10
3,588 €
Kovinsko kemično pero v papirnati darilni tubi
CONCORD je prefinjen kemični svinčnik v darilnem kompletu, izdelan iz medenine in oblikovan za korporativno obdarovanje in premium blagovno znamčenje. Telo Soft touch s kromčeno podlago zgornjega dela ustvari sofisticiran vizualni učinek in zagotavlja udoben prijem, mehanski mehanizem z vrtenjem pa omogoča gladko in zanesljivo delovanje. 0,7 mm TC kroglica zagotavlja natančno in enakomerno pisanje z modrim črnilom. Sijoči temno kovinski detajli poudarjajo moderen in profesionalen videz, papirnata darilna tuba pa ga dela pripravljenega za urejeno in elegantno predstavitev.
Glavne značilnosti:
Kemični svinčnik v darilnem kompletu • Material: medenina • Mehanizem z vrtenjem • 0,7 mm TC kroglica • Modro črnilo • Telo Soft touch s kromčeno podlago zgornjega dela • Sijoči temno kovinski detajli • Papirnata darilna tuba • Idealen za korporativna darila in promocijsko uporabo
Zaloge: 5.128
| Barva | Cena | Zaloga | Rezervirano | Prihod |
|---|---|---|---|---|
| 3,588 € | 5.128 | 0 | ||
| 3,588 € | 2.718 | 0 | ||
| 3,588 € | 2.052 | 0 | ||
| 3,588 € | 1.886 | 0 |
| Barva | Cena | Zaloga | Rezervirano | Prihod |
|---|---|---|---|---|
| 3,588 € | 5.128 | 0 | ||
| 3,588 € | 2.718 | 0 | ||
| 3,588 € | 2.052 | 0 | ||
| 3,588 € | 1.886 | 0 |
| Koda | 14.182.10 |
| Model | CONCORD |
| Opis | CONCORD je prefinjen kemični svinčnik v darilnem kompletu, izdelan iz medenine in oblikovan za korporativno obdarovanje in premium blagovno znamčenje. Telo Soft touch s kromčeno podlago zgornjega dela ustvari sofisticiran vizualni učinek in zagotavlja udoben prijem, mehanski mehanizem z vrtenjem pa omogoča gladko in zanesljivo delovanje. 0,7 mm TC kroglica zagotavlja natančno in enakomerno pisanje z modrim črnilom. Sijoči temno kovinski detajli poudarjajo moderen in profesionalen videz, papirnata darilna tuba pa ga dela pripravljenega za urejeno in elegantno predstavitev. Glavne značilnosti: Kemični svinčnik v darilnem kompletu • Material: medenina • Mehanizem z vrtenjem • 0,7 mm TC kroglica • Modro črnilo • Telo Soft touch s kromčeno podlago zgornjega dela • Sijoči temno kovinski detajli • Papirnata darilna tuba • Idealen za korporativna darila in promocijsko uporabo |
| Barva | Črna |
| Dimenzija škatle | Ø 3.5 x 16.2 cm |
| Dimenzija pisala | Ø 1.2 x 13.7 cm |
| Paket | 150/50/1 |
| Neto teža | 0.06 kg |
| Tisk | Digitalna, Laser |
| Dodatki | Gumirana površina, Darilna embalaža |
| Material | Kovina |
| Tip izdelka | Kemični |
| Črtna koda | 8605040036174 |
| Kosi na škatlo | 150 |
| Dimenzije škatle | 0.615 x 0.39 x 0.2 m |
| Škatla bruto teža | 9.94 kg |
| Prostornina škatle | 0.048 m3 |
| Država porekla | Kitajska |
| Oznaka HS | 960810920000 |
| Priporočena vrsta tiska | Digitalna, Laser |
| Priporočena velikost tiskanja | 3.5 x 0.5 cm |