OGGI
Kovinski kemični svinčnik
10.145.10
0,504 €
MAXEMA plastični kemični svinčnik
Kemični svinčnik BAY je visokokakovosten promocijski model italijanske znamke MAXEMA, izdelan v Italiji in oblikovan za poslovno in korporativno uporabo. Izdelan iz nestrupene, zelo odporne ABS plastike zagotavlja trpežnost in zanesljivost pri vsakdanji uporabi. 1 mm konica omogoča jasno in enakomerno pisanje, polnilo X-20 pa ponuja dolžino pisanja do 2.000 metrov, kar ga dela izjemno praktično in dolgotrajno rešitev. Modro črnilo ustreza standardnim pisarniškim zahtevam, matirana površina in široka barvna paleta pa omogočata enostavno prilagoditev različnim promocijskim kampanjam in identitetam blagovnih znamk.
Glavne značilnosti:
Kemični svinčnik • Italijanska znamka MAXEMA • Izdelano v Italiji • Material: nestrupena, zelo odporna ABS plastika • Velikost konice: 1 mm • Polnilo X-20 • Dolžina pisanja do 2.000 m • Modro črnilo • Matirana površina • Široka barvna paleta • Idealen za poslovno in promocijsko uporabo
Zaloge: 46.177
| Barva | Cena | Zaloga | Rezervirano | Prihod |
|---|---|---|---|---|
| 0,504 € | 46.177 | 0 | ||
| 0,504 € | 3.344 | 0 | 2.00004.05.26 | |
| 0,504 € | 1.143 | 0 | 15.00004.05.26 | |
| 0,504 € | 0 | 0 | 10.00004.05.26 | |
| 0,504 € | 16.341 | 0 | ||
| 0,504 € | 7.376 | 0 | ||
| 0,504 € | 7.703 | 0 | ||
| 0,504 € | 4.695 | 0 | 3.00004.05.26 | |
| 0,504 € | 2.830 | 0 | 2.00004.05.26 | |
| 0,504 € | 1.590 | 0 | 4.00004.05.26 | |
| 0,504 € | 1.936 | 0 | 6.00004.05.26 | |
| 0,504 € | 4.927 | 0 | 2.00004.05.26 | |
| 0,504 € | 3.787 | 0 | 2.00004.05.26 | |
| 0,504 € | 2.946 | 0 | ||
| 0,504 € | 14.107 | 0 |
| Barva | Cena | Zaloga | Rezervirano | Prihod |
|---|---|---|---|---|
| 0,504 € | 46.177 | 0 | ||
| 0,504 € | 3.344 | 0 | 2.00004.05.26 | |
| 0,504 € | 1.143 | 0 | 15.00004.05.26 | |
| 0,504 € | 0 | 0 | 10.00004.05.26 | |
| 0,504 € | 16.341 | 0 | ||
| 0,504 € | 7.376 | 0 | ||
| 0,504 € | 7.703 | 0 | ||
| 0,504 € | 4.695 | 0 | 3.00004.05.26 | |
| 0,504 € | 2.830 | 0 | 2.00004.05.26 | |
| 0,504 € | 1.590 | 0 | 4.00004.05.26 | |
| 0,504 € | 1.936 | 0 | 6.00004.05.26 | |
| 0,504 € | 4.927 | 0 | 2.00004.05.26 | |
| 0,504 € | 3.787 | 0 | 2.00004.05.26 | |
| 0,504 € | 2.946 | 0 | ||
| 0,504 € | 14.107 | 0 |
| Koda | 10.145.10 |
| Model | BAY |
| Opis | Kemični svinčnik BAY je visokokakovosten promocijski model italijanske znamke MAXEMA, izdelan v Italiji in oblikovan za poslovno in korporativno uporabo. Izdelan iz nestrupene, zelo odporne ABS plastike zagotavlja trpežnost in zanesljivost pri vsakdanji uporabi. 1 mm konica omogoča jasno in enakomerno pisanje, polnilo X-20 pa ponuja dolžino pisanja do 2.000 metrov, kar ga dela izjemno praktično in dolgotrajno rešitev. Modro črnilo ustreza standardnim pisarniškim zahtevam, matirana površina in široka barvna paleta pa omogočata enostavno prilagoditev različnim promocijskim kampanjam in identitetam blagovnih znamk. Glavne značilnosti: Kemični svinčnik • Italijanska znamka MAXEMA • Izdelano v Italiji • Material: nestrupena, zelo odporna ABS plastika • Velikost konice: 1 mm • Polnilo X-20 • Dolžina pisanja do 2.000 m • Modro črnilo • Matirana površina • Široka barvna paleta • Idealen za poslovno in promocijsko uporabo |
| Znamka | MAXEMA |
| Barva | Črna |
| Dimenzija | Ø 1.1 x 13.5cm |
| Paket | 1000/100 |
| Neto teža | 0.01 kg |
| Tisk | Digitalna, Tampon |
| Material | Plastika |
| Tip izdelka | Kemični |
| Tema | Izdelano v Italiji |
| Črtna koda | 8605025688435 |
| Kosi na škatlo | 1000 |
| Dimenzije škatle | 0.4 x 0.33 x 0.23 m |
| Škatla bruto teža | 10.42 kg |
| Prostornina škatle | 0.030 m3 |
| Država porekla | Italija |
| Oznaka HS | 960810920000 |
| Priporočena vrsta tiska | Digitalna, Tampon |
| Priporočena velikost tiskanja | 2.5 x 0.6 cm |