HIPPO
Lesen kemični svinčnik v darilni škatli
11.078.10
0,828 €
Kovinski roler svinčnik
Kovinski roler svinčnik TITANIUM JET BLACK R je premium promocijski model iz aluminija, idealen za korporativna darila in blagovno znamčenje z modernim in elegantnim vtisem. Telo Soft touch zagotavlja udoben in varen prijem, 0,5 mm TC kroglica pa zagotavlja izjemno gladko in natančno pisanje z modrim črnilom, primernim za standardne pisarniške potrebe. Matirana površina in črni detajli ustvarijo sofisticiran in profesionalen videz. Posebna prednost tega modela je učinek laserskega graviranja – po graviranju odtis ostane v srebrni barvi, kar personalizacijo naredi prepoznavno in izjemno vidno.
Glavne značilnosti:
Kovinski roler svinčnik • Material: aluminij • Telo Soft touch • 0,5 mm TC kroglica • Modro črnilo • Matirana površina • Črni detajli • Srebrni učinek laserskega graviranja • Idealen za poslovno in promocijsko uporabo
Zaloge: 4.698
Prihod:
20.000 - 29.04.26
| Barva | Cena | Zaloga | Rezervirano | Prihod |
|---|---|---|---|---|
| 0,828 € | 4.698 | 0 | 20.00029.04.26 |
| Barva | Cena | Zaloga | Rezervirano | Prihod |
|---|---|---|---|---|
| 0,828 € | 4.698 | 0 | 20.00029.04.26 |
| Koda | 11.078.10 |
| Model | TITANIUM JET BLACK R |
| Opis | Kovinski roler svinčnik TITANIUM JET BLACK R je premium promocijski model iz aluminija, idealen za korporativna darila in blagovno znamčenje z modernim in elegantnim vtisem. Telo Soft touch zagotavlja udoben in varen prijem, 0,5 mm TC kroglica pa zagotavlja izjemno gladko in natančno pisanje z modrim črnilom, primernim za standardne pisarniške potrebe. Matirana površina in črni detajli ustvarijo sofisticiran in profesionalen videz. Posebna prednost tega modela je učinek laserskega graviranja – po graviranju odtis ostane v srebrni barvi, kar personalizacijo naredi prepoznavno in izjemno vidno. Glavne značilnosti: Kovinski roler svinčnik • Material: aluminij • Telo Soft touch • 0,5 mm TC kroglica • Modro črnilo • Matirana površina • Črni detajli • Srebrni učinek laserskega graviranja • Idealen za poslovno in promocijsko uporabo |
| Barva | Črna |
| Dimenzija | Ø 1 x 13.7 cm |
| Paket | 500/50 |
| Neto teža | 0.02 kg |
| Tisk | Digitalna, Laser |
| Dodatki | Gumirana površina |
| Material | Aluminij |
| Tip izdelka | Kemični |
| Kolekcija | TITAN |
| Črtna koda | 8605040077108 |
| Kosi na škatlo | 500 |
| Dimenzije škatle | 0.3 x 0.315 x 0.16 m |
| Škatla bruto teža | 9.61 kg |
| Prostornina škatle | 0.015 m3 |
| Država porekla | Kitajska |
| Oznaka HS | 960810920000 |
| Priporočena vrsta tiska | Digitalna, Laser |
| Priporočena velikost tiskanja | 4 x 0.5 cm |