-
SL: +386 40 622220
-
HR: +385 91 9725245
ONYX
10.178.10
0,216 €
Plastični kemični svinčnik
Kemični svinčnik ONYX je moderen in funkcionalen promocijski model, idealen za obsežne kampanje in vsakdanjo poslovno uporabo. Izdelan iz trpežnega ABS materiala ima gumiran oprijem za udoben in varen prijem. 0,7 mm TC kroglica zagotavlja gladko in enakomerno pisanje, modro črnilo pa ustreza standardnim pisarniškim zahtevam. Široka sponka ponuja dovolj prostora za tisk logotipov ali promocijskih sporočil, kar poveča prepoznavnost blagovne znamke. Sijoča površina in široka barvna paleta delata model ONYX privlačno in učinkovito izbiro za promocijsko blagovno znamčenje.
Glavne značilnosti:
Kemični svinčnik • Material: ABS • Gumiran oprijem • 0,7 mm TC kroglica • Modro črnilo • Široka sponka za tisk • Sijoča površina • Široka barvna paleta • Idealen za promocijsko in vsakdanjo uporabo
Zaloge: 19.686
| Barva | Cena | Zaloga | Rezervirano | Prihod |
|---|---|---|---|---|
| 0,216 € | 19.686 | 0 | ||
| 0,216 € | 16.402 | 0 | ||
| 0,216 € | 12.413 | 0 | ||
| 0,216 € | 5.247 | 0 | ||
| 0,216 € | 14 | 0 | ||
| 0,216 € | 929 | 0 | ||
| 0,216 € | 0 | 0 | ||
| 0,216 € | 294 | 0 | ||
| 0,216 € | 54.688 | 0 |
| Barva | Cena | Zaloga | Rezervirano | Prihod |
|---|---|---|---|---|
| 0,216 € | 19.686 | 0 | ||
| 0,216 € | 16.402 | 0 | ||
| 0,216 € | 12.413 | 0 | ||
| 0,216 € | 5.247 | 0 | ||
| 0,216 € | 14 | 0 | ||
| 0,216 € | 929 | 0 | ||
| 0,216 € | 0 | 0 | ||
| 0,216 € | 294 | 0 | ||
| 0,216 € | 54.688 | 0 |
| Koda | 10.178.10 |
| Model | ONYX |
| Opis | Kemični svinčnik ONYX je moderen in funkcionalen promocijski model, idealen za obsežne kampanje in vsakdanjo poslovno uporabo. Izdelan iz trpežnega ABS materiala ima gumiran oprijem za udoben in varen prijem. 0,7 mm TC kroglica zagotavlja gladko in enakomerno pisanje, modro črnilo pa ustreza standardnim pisarniškim zahtevam. Široka sponka ponuja dovolj prostora za tisk logotipov ali promocijskih sporočil, kar poveča prepoznavnost blagovne znamke. Sijoča površina in široka barvna paleta delata model ONYX privlačno in učinkovito izbiro za promocijsko blagovno znamčenje. Glavne značilnosti: Kemični svinčnik • Material: ABS • Gumiran oprijem • 0,7 mm TC kroglica • Modro črnilo • Široka sponka za tisk • Sijoča površina • Široka barvna paleta • Idealen za promocijsko in vsakdanjo uporabo |
| Barva | Črna |
| Dimenzija | Ø 1.1 x 14.2 cm |
| Paket | 1000/50 |
| Neto teža | 0.01 kg |
| Tisk | Digitalna, Tampon |
| Material | Plastika |
| Tip izdelka | Kemični |
| Črtna koda | 8605040038680 |
| Kosi na škatlo | 1000 |
| Dimenzije škatle | 0.53 x 0.305 x 0.18 m |
| Škatla bruto teža | 11.00 kg |
| Prostornina škatle | 0.029 m3 |
| Država porekla | Kitajska |
| Oznaka HS | 960810920000 |
| Priporočena vrsta tiska | Digitalna, Tampon |
| Priporočena velikost tiskanja | 3.5 x 0.7 cm |




