BIRCH
Privezek za ključe
33.224.10
0,336 €
Privezek za ključe z žetonom za nakupovalni voziček
Obesek za ključe iz recikliranega aluminija, izjemno lahek s čistim, a očesnim dizajnom. Njegova večfunkcionalnost je nadgrajena z integriranim žetonom za nakupovalni voziček, kar ga naredi praktičnega za vsakodnevno uporabo. Uporaba recikliranega materiala poudarja povezavo med okolju prijaznostjo in funkcionalnimi promocijskimi izdelki.
Ključne lastnosti:
Obesek za ključe • Recikliran aluminij • Lahek in vzdržljiv • Minimalistični dizajn • Večfunkcionalen obesek za ključe • Žeton za nakupovalni voziček • Okolju prijazen izdelek
Zaloge: 7.908
Prihod:
6.000 - 31.08.26
| Barva | Cena | Zaloga | Rezervirano | Prihod |
|---|---|---|---|---|
| 0,336 € | 7.908 | 0 | 6.00031.08.26 | |
| 0,336 € | 2.181 | 0 | 20.00031.08.26 | |
| 0,336 € | 3.965 | 0 | 3.00031.08.26 | |
| 0,336 € | 4.972 | 0 | 3.00031.08.26 |
| Barva | Cena | Zaloga | Rezervirano | Prihod |
|---|---|---|---|---|
| 0,336 € | 7.908 | 0 | 6.00031.08.26 | |
| 0,336 € | 2.181 | 0 | 20.00031.08.26 | |
| 0,336 € | 3.965 | 0 | 3.00031.08.26 | |
| 0,336 € | 4.972 | 0 | 3.00031.08.26 |
| Koda | 33.224.10 |
| Model | CAST |
| Opis | Obesek za ključe iz recikliranega aluminija, izjemno lahek s čistim, a očesnim dizajnom. Njegova večfunkcionalnost je nadgrajena z integriranim žetonom za nakupovalni voziček, kar ga naredi praktičnega za vsakodnevno uporabo. Uporaba recikliranega materiala poudarja povezavo med okolju prijaznostjo in funkcionalnimi promocijskimi izdelki. Ključne lastnosti: Obesek za ključe • Recikliran aluminij • Lahek in vzdržljiv • Minimalistični dizajn • Večfunkcionalen obesek za ključe • Žeton za nakupovalni voziček • Okolju prijazen izdelek |
| Barva | Črna |
| Dimenzija | 6.6 x 2.3 x 0.1 cm |
| Paket | 1000/200 |
| Neto teža | 0.01 kg |
| Tisk | Laser |
| Material | Recikliran aluminij |
| Črtna koda | 8605040048948 |
| Kosi na škatlo | 1000 |
| Dimenzije škatle | 0.48 x 0.235 x 0.23 m |
| Škatla bruto teža | 7.68 kg |
| Prostornina škatle | 0.026 m3 |
| Država porekla | Kitajska |
| Oznaka HS | 732620009000 |
| Priporočena vrsta tiska | Laser |