505
Plastični kemični svinčnik
14.151.10
2,22 €
Kovinski kemični svinčnik v kovinski darilni tubi
HARMONY SOFT je moderen kemični svinčnik v darilnem kompletu, izdelan iz aluminija s Soft touch površino, oblikovan za korporativno obdarovanje in elegantno blagovno znamčenje. Prijetna površina zagotavlja udoben in varen prijem, 0,7 mm TC kroglica pa zagotavlja gladko in natančno pisanje z modrim črnilom, primernim za standardno pisarniško uporabo. Sijoči kromčeni detajli poudarijo sofisticiran videz, aluminijasta Soft touch darilna tuba pa poudari premium značaj izdelka in ga dela pripravljenega za predstavitev.
Glavne značilnosti:
Kemični svinčnik v darilnem kompletu • Material: aluminij • 0,7 mm TC kroglica • Modro črnilo • Telo Soft touch • Sijoči kromčeni detajli • Aluminijasta Soft touch darilna tuba • Idealen za poslovno in promocijsko uporabo
Zaloge: 0
Prihod:
8.000 - 01.09.26
| Barva | Cena | Zaloga | Rezervirano | Prihod |
|---|---|---|---|---|
| 2,22 € | 0 | 0 | 8.00001.09.26 | |
| 2,22 € | 368 | 0 | 3.00001.09.26 | |
| 2,22 € | 1.716 | 0 | 6.00001.09.26 | |
| 2,22 € | 1.675 | 0 | 3.00001.09.26 | |
| 2,22 € | 1.119 | 0 | 4.00001.09.26 |
| Barva | Cena | Zaloga | Rezervirano | Prihod |
|---|---|---|---|---|
| 2,22 € | 0 | 0 | 8.00001.09.26 | |
| 2,22 € | 368 | 0 | 3.00001.09.26 | |
| 2,22 € | 1.716 | 0 | 6.00001.09.26 | |
| 2,22 € | 1.675 | 0 | 3.00001.09.26 | |
| 2,22 € | 1.119 | 0 | 4.00001.09.26 |
| Koda | 14.151.10 |
| Model | HARMONY SOFT |
| Opis | HARMONY SOFT je moderen kemični svinčnik v darilnem kompletu, izdelan iz aluminija s Soft touch površino, oblikovan za korporativno obdarovanje in elegantno blagovno znamčenje. Prijetna površina zagotavlja udoben in varen prijem, 0,7 mm TC kroglica pa zagotavlja gladko in natančno pisanje z modrim črnilom, primernim za standardno pisarniško uporabo. Sijoči kromčeni detajli poudarijo sofisticiran videz, aluminijasta Soft touch darilna tuba pa poudari premium značaj izdelka in ga dela pripravljenega za predstavitev. Glavne značilnosti: Kemični svinčnik v darilnem kompletu • Material: aluminij • 0,7 mm TC kroglica • Modro črnilo • Telo Soft touch • Sijoči kromčeni detajli • Aluminijasta Soft touch darilna tuba • Idealen za poslovno in promocijsko uporabo |
| Barva | Črna |
| Dimenzija škatle | Ø 2.3 x 14.9 cm |
| Dimenzija pisala | Ø 1.1 x 13.6 cm |
| Paket | 200/25 |
| Neto teža | 0.04 kg |
| Tisk | Digitalna, Laser |
| Dodatki | Gumirana površina, Darilna embalaža |
| Material | Aluminij |
| Tip izdelka | Kemični |
| Črtna koda | 8605040027523 |
| Kosi na škatlo | 200 |
| Dimenzije škatle | 0.344 x 0.31 x 0.299 m |
| Škatla bruto teža | 9.94 kg |
| Prostornina škatle | 0.032 m3 |
| Država porekla | Kitajska |
| Oznaka HS | 960810920000 |
| Priporočena vrsta tiska | Digitalna, Laser |
| Priporočena velikost tiskanja | 4 x 0.5 cm |