TINT
Plastičn gel i kemični svinčnik
10.091.10
0,264 €
Plastični kemični svinčnik
Kemični svinčnik OSCAR je zanesljiv in moderen promocijski model, oblikovan za vsakdanjo in poslovno uporabo. Izdelan iz trpežnega ABS materiala ima gumiran oprijem za udoben in varen prijem. 0,7 mm TC kroglica zagotavlja gladko, natančno in enakomerno pisanje, modro črnilo pa ustreza standardnim pisarniškim in administrativnim zahtevam. Sijoča površina zagotavlja profesionalen videz, široka barvna paleta pa ga dela primernega za različne promocijske kampanje in dejavnosti blagovnega znamčenja.
Glavne značilnosti:
Kemični svinčnik • Material: ABS • Gumiran oprijem • 0,7 mm TC kroglica • Modro črnilo • Sijoča površina • Široka barvna paleta • Idealen za promocijsko in vsakdanjo uporabo
Zaloge: 22.549
| Barva | Cena | Zaloga | Rezervirano | Prihod |
|---|---|---|---|---|
| 0,264 € | 22.549 | 0 | ||
| 0,264 € | 35.999 | 0 | ||
| 0,264 € | 13.941 | 0 | ||
| 0,264 € | 0 | 0 | ||
| 0,264 € | 9.141 | 0 | ||
| 0,264 € | 350 | 0 | ||
| 0,264 € | 220.248 | 0 |
| Barva | Cena | Zaloga | Rezervirano | Prihod |
|---|---|---|---|---|
| 0,264 € | 22.549 | 0 | ||
| 0,264 € | 35.999 | 0 | ||
| 0,264 € | 13.941 | 0 | ||
| 0,264 € | 0 | 0 | ||
| 0,264 € | 9.141 | 0 | ||
| 0,264 € | 350 | 0 | ||
| 0,264 € | 220.248 | 0 |
| Koda | 10.091.10 |
| Model | OSCAR |
| Opis | Kemični svinčnik OSCAR je zanesljiv in moderen promocijski model, oblikovan za vsakdanjo in poslovno uporabo. Izdelan iz trpežnega ABS materiala ima gumiran oprijem za udoben in varen prijem. 0,7 mm TC kroglica zagotavlja gladko, natančno in enakomerno pisanje, modro črnilo pa ustreza standardnim pisarniškim in administrativnim zahtevam. Sijoča površina zagotavlja profesionalen videz, široka barvna paleta pa ga dela primernega za različne promocijske kampanje in dejavnosti blagovnega znamčenja. Glavne značilnosti: Kemični svinčnik • Material: ABS • Gumiran oprijem • 0,7 mm TC kroglica • Modro črnilo • Sijoča površina • Široka barvna paleta • Idealen za promocijsko in vsakdanjo uporabo |
| Barva | Črna |
| Dimenzija | Ø 1.1 x 14.5cm |
| Paket | 1000/50 |
| Neto teža | 0.01 kg |
| Tisk | Tampon |
| Material | Plastika |
| Tip izdelka | Kemični |
| Črtna koda | 8605025624808 |
| Kosi na škatlo | 800 |
| Dimenzije škatle | 0.39 x 0.325 x 0.2 m |
| Škatla bruto teža | 8.44 kg |
| Prostornina škatle | 0.025 m3 |
| Država porekla | Kitajska |
| Oznaka HS | 960810920000 |
| Priporočena vrsta tiska | Tampon |
| Priporočena velikost tiskanja | 4 x 0.6 cm |