-
SL: +386 40 622220
-
HR: +385 91 9725245
OGGI
11.017.10
0,312 €
Kovinski kemični svinčnik
Kemični svinčnik OGGI je eden izmed najbolj priljubljenih promocijskih modelov iz aluminija, oblikovan za poslovno uporabo in blagovno znamčenje s poudarkom na kakovosti in modernem oblikovanju. Izdelan iz aluminija z anodiziranim telesom ponuja izboljšano trpežnost in odpornost. 0,7 mm TC kroglica zagotavlja gladko in natančno pisanje z modrim črnilom, ki ustreza standardnim pisarniškim zahtevam. Sijoča površina v kombinaciji s svetlečimi detajli ustvari sofisticiran in profesionalen videz. Na voljo v široki barvni paleti je model OGGI odlična izbira za promocijske kampanje, korporativna darila in obsežno blagovno znamčenje.
Glavne značilnosti:
Kemični svinčnik • Material: aluminij • Anodizirano telo • 0,7 mm TC kroglica • Modro črnilo • Sijoča površina • Svetleči detajli • Široka barvna paleta • Eden izmed najbolj priljubljenih modelov • Idealen za poslovno in promocijsko uporabo
Zaloge: 0
Prihod:
150.000 - 29.04.26
| Barva | Cena | Zaloga | Rezervirano | Prihod |
|---|---|---|---|---|
| 0,312 € | 0 | 0 | 150.00029.04.26 | |
| 0,312 € | 0 | 0 | 130.00029.04.26 | |
| 0,312 € | 44.124 | 0 | 80.00029.04.26 | |
| 0,312 € | 17.118 | 0 | ||
| 0,312 € | 13.596 | 0 | 20.00029.04.26 | |
| 0,312 € | 20.295 | 0 | 20.00029.04.26 | |
| 0,312 € | 13.939 | 0 | 80.00029.04.26 | |
| 0,312 € | 12.389 | 0 | 20.00029.04.26 | |
| 0,312 € | 7.283 | 0 | 10.00029.04.26 | |
| 0,312 € | 13 | 0 | 30.00029.04.26 | |
| 0,312 € | 5 | 0 | 40.00029.04.26 | |
| 0,312 € | 0 | 0 | 15.00029.04.26 | |
| 0,312 € | 22.325 | 0 | ||
| 0,312 € | 0 | 0 | 25.00029.04.26 | |
| 0,312 € | 26.159 | 0 | 30.00029.04.26 | |
| 0,312 € | 4.622 | 50 | 20.00029.04.26 | |
| 0,312 € | 4.210 | 0 | 10.00029.04.26 | |
| 0,312 € | 0 | 0 | 100.00029.04.26 |
| Barva | Cena | Zaloga | Rezervirano | Prihod |
|---|---|---|---|---|
| 0,312 € | 0 | 0 | 150.00029.04.26 | |
| 0,312 € | 0 | 0 | 130.00029.04.26 | |
| 0,312 € | 44.124 | 0 | 80.00029.04.26 | |
| 0,312 € | 17.118 | 0 | ||
| 0,312 € | 13.596 | 0 | 20.00029.04.26 | |
| 0,312 € | 20.295 | 0 | 20.00029.04.26 | |
| 0,312 € | 13.939 | 0 | 80.00029.04.26 | |
| 0,312 € | 12.389 | 0 | 20.00029.04.26 | |
| 0,312 € | 7.283 | 0 | 10.00029.04.26 | |
| 0,312 € | 13 | 0 | 30.00029.04.26 | |
| 0,312 € | 5 | 0 | 40.00029.04.26 | |
| 0,312 € | 0 | 0 | 15.00029.04.26 | |
| 0,312 € | 22.325 | 0 | ||
| 0,312 € | 0 | 0 | 25.00029.04.26 | |
| 0,312 € | 26.159 | 0 | 30.00029.04.26 | |
| 0,312 € | 4.622 | 50 | 20.00029.04.26 | |
| 0,312 € | 4.210 | 0 | 10.00029.04.26 | |
| 0,312 € | 0 | 0 | 100.00029.04.26 |
| Koda | 11.017.10 |
| Model | OGGI |
| Opis | Kemični svinčnik OGGI je eden izmed najbolj priljubljenih promocijskih modelov iz aluminija, oblikovan za poslovno uporabo in blagovno znamčenje s poudarkom na kakovosti in modernem oblikovanju. Izdelan iz aluminija z anodiziranim telesom ponuja izboljšano trpežnost in odpornost. 0,7 mm TC kroglica zagotavlja gladko in natančno pisanje z modrim črnilom, ki ustreza standardnim pisarniškim zahtevam. Sijoča površina v kombinaciji s svetlečimi detajli ustvari sofisticiran in profesionalen videz. Na voljo v široki barvni paleti je model OGGI odlična izbira za promocijske kampanje, korporativna darila in obsežno blagovno znamčenje. Glavne značilnosti: Kemični svinčnik • Material: aluminij • Anodizirano telo • 0,7 mm TC kroglica • Modro črnilo • Sijoča površina • Svetleči detajli • Široka barvna paleta • Eden izmed najbolj priljubljenih modelov • Idealen za poslovno in promocijsko uporabo |
| Barva | Črna |
| Dimenzija | Ø 1 x 13.8 cm |
| Paket | 500/50 |
| Neto teža | 0.02 kg |
| Tisk | Laser, Tampon |
| Material | Aluminij |
| Tip izdelka | Kemični |
| Kolekcija | OGGI |
| Črtna koda | 8606010019104 |
| Kosi na škatlo | 500 |
| Dimenzije škatle | 0.43 x 0.33 x 0.12 m |
| Škatla bruto teža | 8.86 kg |
| Prostornina škatle | 0.017 m3 |
| Država porekla | Kitajska |
| Oznaka HS | 960810920000 |
| Priporočena vrsta tiska | Laser, Tampon |
| Priporočena velikost tiskanja | 4 x 0.5 cm |





