-
SL: +386 40 622220
-
HR: +385 91 9725245
TITANIUM BLACK
11.066.10
0,396 €
Kovinski "touch" kemični svinčnik
Kemični svinčnik TITANIUM BLACK je moderen promocijski model iz aluminija, ki združuje sofisticirano oblikovanje, udobje pisanja in digitalno funkcionalnost. Telo Soft touch zagotavlja izjemno prijeten občutek in varen prijem pri vsakdanji uporabi, 0,7 mm TC kroglica pa zagotavlja gladko in natančno pisanje z modrim črnilom, primernim za standardne poslovne potrebe. Integrirana konica za zaslone na dotik dela ta svinčnik praktičen pripomoček za sodobna delovna okolja. Matirana površina in črni detajli ustvarijo eleganten in profesionalen videz. Posebna prednost tega modela je učinek laserskega graviranja – po graviranju se odtis pojavi v barvi konice za zaslone na dotik na pritisnem gumbu, kar personalizacijo naredi še bolj prepoznavno.
Glavne značilnosti:
Kemični svinčnik • Material: aluminij • Telo Soft touch • 0,7 mm TC kroglica • Modro črnilo • Konica za zaslone na dotik • Matirana površina • Črni detajli • Široka barvna paleta • Poseben učinek laserskega graviranja v barvi touch konice • Idealen za poslovno in promocijsko uporabo
Zaloge: 21.427
Prihod:
30.000 - 10.07.26
20.000 - 20.05.26
| Barva | Cena | Zaloga | Rezervirano | Prihod |
|---|---|---|---|---|
| 0,396 € | 21.427 | 0 | 30.00010.07.26 20.00020.05.26 | |
| 0,396 € | 33.047 | 0 | 20.00010.07.26 | |
| 0,396 € | 20.135 | 0 | 35.00010.07.26 | |
| 0,396 € | 11.408 | 0 | 25.00006.05.26 | |
| 0,396 € | 0 | 0 | 50.00006.05.26 | |
| 0,396 € | 11.744 | 0 | 15.00010.07.26 15.00020.05.26 |
| Barva | Cena | Zaloga | Rezervirano | Prihod |
|---|---|---|---|---|
| 0,396 € | 21.427 | 0 | 30.00010.07.26 20.00020.05.26 | |
| 0,396 € | 33.047 | 0 | 20.00010.07.26 | |
| 0,396 € | 20.135 | 0 | 35.00010.07.26 | |
| 0,396 € | 11.408 | 0 | 25.00006.05.26 | |
| 0,396 € | 0 | 0 | 50.00006.05.26 | |
| 0,396 € | 11.744 | 0 | 15.00010.07.26 15.00020.05.26 |
| Koda | 11.066.10 |
| Model | TITANIUM BLACK |
| Opis | Kemični svinčnik TITANIUM BLACK je moderen promocijski model iz aluminija, ki združuje sofisticirano oblikovanje, udobje pisanja in digitalno funkcionalnost. Telo Soft touch zagotavlja izjemno prijeten občutek in varen prijem pri vsakdanji uporabi, 0,7 mm TC kroglica pa zagotavlja gladko in natančno pisanje z modrim črnilom, primernim za standardne poslovne potrebe. Integrirana konica za zaslone na dotik dela ta svinčnik praktičen pripomoček za sodobna delovna okolja. Matirana površina in črni detajli ustvarijo eleganten in profesionalen videz. Posebna prednost tega modela je učinek laserskega graviranja – po graviranju se odtis pojavi v barvi konice za zaslone na dotik na pritisnem gumbu, kar personalizacijo naredi še bolj prepoznavno. Glavne značilnosti: Kemični svinčnik • Material: aluminij • Telo Soft touch • 0,7 mm TC kroglica • Modro črnilo • Konica za zaslone na dotik • Matirana površina • Črni detajli • Široka barvna paleta • Poseben učinek laserskega graviranja v barvi touch konice • Idealen za poslovno in promocijsko uporabo |
| Barva | Črna |
| Dimenzija | Ø 1 x 14.2 cm |
| Paket | 500/50 |
| Neto teža | 0.02 kg |
| Tisk | Digitalna, Laser |
| Dodatki | Gumirana površina |
| Material | Aluminij |
| Tip izdelka | Kemični, Touch |
| Kolekcija | TITAN |
| Črtna koda | 8605040039243 |
| Kosi na škatlo | 500 |
| Dimenzije škatle | 0.36 x 0.24 x 0.17 m |
| Škatla bruto teža | 9.34 kg |
| Prostornina škatle | 0.015 m3 |
| Država porekla | Kitajska |
| Oznaka HS | 960810920000 |
| Priporočena vrsta tiska | Digitalna, Laser |
| Priporočena velikost tiskanja | 4 x 0.5 cm |




