MINA
Plastični kemični svinčnik
14.126.10
5,94 €
Kovinski kemični svinčnik in roler v kompletu
Komplet NAVIGATOR PLUS je luksuzna kombinacija kemičnega in roler svinčnika iz medenine, oblikovana za prestižna korporativna darila in premium blagovno znamčenje. Mehanski mehanizem z vrtenjem zagotavlja gladko in zanesljivo delovanje, kemični svinčnik z 0,7 mm in roler z 0,5 mm TC kroglico pa zagotavljata natančno in enakomerno pisanje z modrim črnilom. Matirana površina s kromčeno podlago zgornjega dela ustvari prefinjen profesionalen videz, sijoči kromčeni detajli pa poudarijo eleganten značaj kompleta. Luksuzna darilna škatla dela NAVIGATOR PLUS idealno izbiro za posebne korporativne prilike.
Glavne značilnosti:
Komplet kemičnega in roler svinčnika • Material: medenina • Mehanizem z vrtenjem • 0,7 mm TC kroglica (kemični) • 0,5 mm TC kroglica (roler) • Modro črnilo • Matirana površina s kromčeno podlago zgornjega dela • Sijoči kromčeni detajli • Luksuzna darilna škatla • Idealen za korporativna darila in premium blagovno znamčenje
Zaloge: 636
Prihod:
5.040 - 23.07.26
| Barva | Cena | Zaloga | Rezervirano | Prihod |
|---|---|---|---|---|
| 5,94 € | 636 | 0 | 5.04023.07.26 | |
| 5,94 € | 35 | 0 |
| Barva | Cena | Zaloga | Rezervirano | Prihod |
|---|---|---|---|---|
| 5,94 € | 636 | 0 | 5.04023.07.26 | |
| 5,94 € | 35 | 0 |
| Koda | 14.126.10 |
| Model | NAVIGATOR PLUS |
| Opis | Komplet NAVIGATOR PLUS je luksuzna kombinacija kemičnega in roler svinčnika iz medenine, oblikovana za prestižna korporativna darila in premium blagovno znamčenje. Mehanski mehanizem z vrtenjem zagotavlja gladko in zanesljivo delovanje, kemični svinčnik z 0,7 mm in roler z 0,5 mm TC kroglico pa zagotavljata natančno in enakomerno pisanje z modrim črnilom. Matirana površina s kromčeno podlago zgornjega dela ustvari prefinjen profesionalen videz, sijoči kromčeni detajli pa poudarijo eleganten značaj kompleta. Luksuzna darilna škatla dela NAVIGATOR PLUS idealno izbiro za posebne korporativne prilike. Glavne značilnosti: Komplet kemičnega in roler svinčnika • Material: medenina • Mehanizem z vrtenjem • 0,7 mm TC kroglica (kemični) • 0,5 mm TC kroglica (roler) • Modro črnilo • Matirana površina s kromčeno podlago zgornjega dela • Sijoči kromčeni detajli • Luksuzna darilna škatla • Idealen za korporativna darila in premium blagovno znamčenje |
| Barva | Črna |
| Dimenzija škatle | 18.8 x 5.8 x 2 cm |
| Dimenzija pisala | Ø 1.1 x 14 cm |
| Dimenzija rolerja | Ø 1.1 x 14.1 cm |
| Paket | 120/60/1 |
| Neto teža | 0.08 kg |
| Tisk | Laser |
| Dodatki | Darilna embalaža, Swiss refill |
| Material | Kovina |
| Tip izdelka | Nalivnik, Kemični |
| Črtna koda | 8605025686073 |
| Kosi na škatlo | 120 |
| Dimenzije škatle | 0.38 x 0.37 x 0.25 m |
| Škatla bruto teža | 12.06 kg |
| Prostornina škatle | 0.035 m3 |
| Država porekla | Kitajska |
| Oznaka HS | 960850000000 |
| Priporočena vrsta tiska | Laser |
| Priporočena velikost tiskanja | 3 x 0.6 cm |